Про внесення доповнень до розпорядження №18 від 09.12.2015 року «Про проведення чергової 3 сесії міської ради 7 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 21.12.2015 року № 19
м. Тростянець

Про внесення доповнень до розпорядження
№18 від 09.12.2015 року «Про проведення чергової
3 сесії міської ради 7 скликання»

Керуючись главою 5 розділу II Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести доповнення до пункту 2 розпорядження №18 від 09.12.2015 року «Про проведення чергової 3 сесії міської ради 7 скликання», доповнивши порядок денний наступними питаннями:
1.1. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
1.2. Про внесення змін до Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2015 рік.
1.3. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами на 2016 рік.
1.4. Про затвердження Переліку майна комунальної власності, що підлягає передачі в оренду в 2016 році.
1.5. Про затвердження Переліку майна комунальної власності, що підлягає передачі в оренду в 2015 році в новій редакції.
1.6. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 32 гр. Слабоспицькій Л.В. та гр. Тітковій Г.В.
1.7. Про продаж нежитлового приміщення, площею 86, 7 м кв., по вул.Горького, 22 в м. Тростянець.
1.8. Про затвердження змін у складі адміністративної комісії при міськвиконкомі.
1.9. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс”.
1.10. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради „Чисте місто”.
1.11. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління”.
1.12. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке ЖЕУ”.
1.13. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Комунжитло» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке ЖЕУ”.
1.14. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс”.
1.15. Про внесення змін до рішення № 13 від 29.01.2009 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та чисельності клубних закладів Тростянецької міської ради».

2. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома відповідних депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Ю.А. Бова