День скорботи і пам’яті жертв війни

Поклали квіти до місць поховань

22 червня з нагоди відзначення Дня скорботи і пам’яті жертв війни в Україні Тростянецькою міською радою було організовано урочисто-траурне покладання квітів на місцях поховання воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни на території м. Тростянець.

Делегація у складі ветеранів війни на чолі із головою ради ветеранів О.Г. Тараном та працівників апарату міської ради у складі міського голови Ю.А. Бови, секретаря міської ради А.І. Шацької, заступника міського голови Ю.М. Заяц, керуючої справами міськвиконкому Н.В. Кожушко вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни воїнів, поклавши квіти до меморіального комплексу «Недоспівана пісня» (вул.Червоноармійська) та пам’ятних знаків померлим в шпиталях міста, що на центральному цвинтарі по вул. Пам’яті, загиблим воїнам по вулицях Калініна, Шевченка та Підлісній.
СМС інформування