Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Смородинці – на шляху дорослого життя


Смородинці – на шляху дорослого життя на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Урочисте святкування випускного вечора зібрало смородинців у клубі, аби привітати зі святом свою гордість – випускників, які стають на стежину дорослого життя. Пліч-о-пліч з винуватцями цього вечора були їхні найрідніші люди: батьки, рідні, друзі, навіть сусіди не втрималися й, покинувши всі справи, прийшли аби порадіти за дітей, які виростали на їхніх очах.
Смородинська школа I-II ступенів найменша в місті, тому й не дивно, що кількість випускників відповідно невелика, проте, про кожного з них цього вечора було сказано стільки слів, що стає зрозуміло – нинішній випуск бере не кількістю, а якістю.
В залі клубу людно та гамірно. Всі в очікуванні тієї миті, коли на сцені з’являться випускники. І ось, під гучні оплески вони виходять на сцену, яка постала символічним роздоріжжям від дитинства до дорослого життя.
Аліна Дяченко, Андрій Загорулько, Владислав Кравченко, Андрій Майстренко, Юлія Пономаренко, Сергій Сокольник: кожен з учнів залишив свій слід в історії рідної школи. Всі брали активну участь у житті рідної Альма матер. Аліна приймала участь у районних предметних олімпіадах, у конкурсі читців ім. Грабовського, стала призером конкурсу «Чарівні барви Сумщини». Довго пам’ятатиме школа про випускницю, бо завдяки її натхненню та завзятості в школі з’явилася газета, якою Аліна опікувалася з першого, ще написаного від руки, номеру. Як і годиться хлопцям, випускники Владислав, Сергій та обидва Андрії, тримали рівень спортивного авторитету школи, отримуючи перемоги у змаганнях із футболу, легкої атлетики, лижних перегонів. Та не спортом єдиним жили в школі, частенько радуючи досягненнями й з інших навчальних предметів. Є чим похвалитися і Юлії, яка також стала призером конкурсу «Чарівні барви Сумщини» у номінації «Витинанка». Дівчина, яка залишиться в пам’яті однокласників, як справжня господиня класу. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Тяжко було розлучатися з такими учнями директору
О.В. Нужненку, першій вчительці В.О. Федченко, класному керівнику С.О. Давидова та всьому колективу школи, для яких винуватці свята стали рідними.
Та свідоцтва отримано. Вороття в дитинство немає.
В когось з вчорашніх дітей вже є не аби які плани на майбутнє. Головне, що пов’язані вони з тим, аби розбудовувати та піднімати авторитет рідної Батьківщини. Аби закріпити це прагнення, у своєму вітальному слові А. Шацька, секретар міської ради сказала:
- Сьогодні ви, наші випускники, прощаєтеся зі своїм дитинством. Проте, у Вас є найголовніше – це молодість, а, отже, все найкраще у вас попереду. Місто чекатиме на ваше повернення з новими знаннями та прагненнями. Бо нам потрібні молоді, завзяті на освічені люди.


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Аби згадка про рідне місто завжди була поруч, Аліна Іллівна вручила випускникам від міської ради яскраві буклети про Тростянець.
В свою чергу приєднуємося до всіх привітань. Бажаємо всім випускникам не сходити з обраного шляху і завжди досягати поставлених цілей. В добру путь!
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец