Смородинці – на шляху дорослого життя

Урочисте святкування випускного вечора зібрало смородинців у клубі, аби привітати зі святом свою гордість – випускників, які стають на стежину дорослого життя. Пліч-о-пліч з винуватцями цього вечора були їхні найрідніші люди: батьки, рідні, друзі, навіть сусіди не втрималися й, покинувши всі справи, прийшли аби порадіти за дітей, які виростали на їхніх очах.

Смородинська школа I-II ступенів найменша в місті, тому й не дивно, що кількість випускників відповідно невелика, проте, про кожного з них цього вечора було сказано стільки слів, що стає зрозуміло – нинішній випуск бере не кількістю, а якістю.
В залі клубу людно та гамірно. Всі в очікуванні тієї миті, коли на сцені з’являться випускники. І ось, під гучні оплески вони виходять на сцену, яка постала символічним роздоріжжям від дитинства до дорослого життя.
Аліна Дяченко, Андрій Загорулько, Владислав Кравченко, Андрій Майстренко, Юлія Пономаренко, Сергій Сокольник: кожен з учнів залишив свій слід в історії рідної школи. Всі брали активну участь у житті рідної Альма матер. Аліна приймала участь у районних предметних олімпіадах, у конкурсі читців ім. Грабовського, стала призером конкурсу «Чарівні барви Сумщини». Довго пам’ятатиме школа про випускницю, бо завдяки її натхненню та завзятості в школі з’явилася газета, якою Аліна опікувалася з першого, ще написаного від руки, номеру. Як і годиться хлопцям, випускники Владислав, Сергій та обидва Андрії, тримали рівень спортивного авторитету школи, отримуючи перемоги у змаганнях із футболу, легкої атлетики, лижних перегонів. Та не спортом єдиним жили в школі, частенько радуючи досягненнями й з інших навчальних предметів. Є чим похвалитися і Юлії, яка також стала призером конкурсу «Чарівні барви Сумщини» у номінації «Витинанка». Дівчина, яка залишиться в пам’яті однокласників, як справжня господиня класу.

Тяжко було розлучатися з такими учнями директору
О.В. Нужненку, першій вчительці В.О. Федченко, класному керівнику С.О. Давидова та всьому колективу школи, для яких винуватці свята стали рідними.
Та свідоцтва отримано. Вороття в дитинство немає.
В когось з вчорашніх дітей вже є не аби які плани на майбутнє. Головне, що пов’язані вони з тим, аби розбудовувати та піднімати авторитет рідної Батьківщини. Аби закріпити це прагнення, у своєму вітальному слові А. Шацька, секретар міської ради сказала:
- Сьогодні ви, наші випускники, прощаєтеся зі своїм дитинством. Проте, у Вас є найголовніше – це молодість, а, отже, все найкраще у вас попереду. Місто чекатиме на ваше повернення з новими знаннями та прагненнями. Бо нам потрібні молоді, завзяті на освічені люди.

Аби згадка про рідне місто завжди була поруч, Аліна Іллівна вручила випускникам від міської ради яскраві буклети про Тростянець.
В свою чергу приєднуємося до всіх привітань. Бажаємо всім випускникам не сходити з обраного шляху і завжди досягати поставлених цілей. В добру путь!
СМС інформування