Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення __ сесії __ скликання № ___від ___
AdminD
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-01-2018 09:27
Супер Адміністратор

Повідомлень: 7
Зареєстровано: 01.08.17

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення __ сесії __ скликання № ___від _________ р. Тростянецької міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних Тростянецької міської ради»


Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності спільно із відділом правового забезпечення апарату Тростянецької міської радою підготовлено проект рішення ____ сесії ___ скликання № __ від ________ року Тростянецької міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради», згідно з яким пропонується затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради.

Проект регуляторного акту розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради, що дозволить впорядкувати та поліпшити надання адміністративних послуг, а також забезпечить створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів суб’єктів звернення при отриманні адміністративних послуг.

З повним текстом проекту даного регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради за адресою: https://trostyanets-miskrada.gov.ua. (розділ «Регуляторна політика» - «Регуляторні акти»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту рішення ___ сесії ___ скликання № __ від ________ року Тростянецької міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради», просимо зауваження та пропозиції до проекту рішення надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 05 березня 2018 року) з моменту оприлюднення на веб-сайті Тростянецької міської ради проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу до Тростянецької міської ради за адресою: 42600, Україна, Сумська обл., м. Тростянець, вул. Миру, 6 каб. № 11, контактний телефон 5-13-80; або електронною поштою за адресою: mail@trostyanets-miskrada.gov.ua та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11(електронна адреса в мережі Інтернет- e-mail: inform@ dkrp.qov.ua).
 
Перейти на Форум:
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту