Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Про обмеження торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Тростянець у
ADMIN
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-12-2015 20:10
Супер Адміністратор

Повідомлень: 18
Зареєстровано: 13.09.08

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
Тростянецька міська рада
__ сесія __ скликання
Р І Ш Е Н Н Я


Від __.__.2015 року
м. Тростянець №_____

Про обмеження торгівлі алкогольних, слабоалкогольних
напоїв та пива на території міста Тростянець у стаціонарних
об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у
закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях


Розглянувши лист Тростянецького РВ УМВС України в Сумській області № 10906 від 06.10.2015 року, діючи відповідно до Конституції України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 року № 1266 «Про затвердження Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1209-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Розпорядження КМУ № 47-р від 26.01.2015 року «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», з метою реалізації у місті Тростянець державної політики щодо попередження вживання серед населення алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв і пива, визнання здоров’я людини найвищою соціальною цінністю та врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання, керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:


1. Обмежити торгівлю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Тростянець у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, шляхом заборони їх реалізації у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Дія цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території міста Тростянець незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

3. Суб’єктам господарювання міста Тростянець рекомендувати інформувати покупців про прийняте Тростянецькою міською радою рішення щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Тростянець у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

4. Рекомендувати Тростянецькому ВП (м. Тростянець) Охтирського ГУНП в Сумській області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», статей 156, 178 Кодексу України про адміністративні порушення та цього рішення.

5. Дане рішення направити Тростянецькому ВП (м. Тростянець) Охтирського ГУНП в Сумській області, суб’єктам господарювання міста Тростянець, які здійснюють торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, оприлюднити в ЗМІ та на сайті Тростянецької міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова Ю.А.Бова


Аналіз
Звіт

Змінено: ADMIN, 04-12-2015 08:47
 
Перейти на Форум:
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту