Документи: Проекти рішень міської ради

+Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Віннікову Олександру Івановичу

від __ липня 2021 року

від 2021 року
м. Тростянець №

сесія 8 скликання

м. Тростянець №

від __липня  2021 року

м. Тростянець                                  № ____

м. Тростянець                             №

від __ липня 2021 року

м. Тростянець №_____

+Про внесення змін та затвердження Статуту Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради у новій редакції

від ____ _____2021 року
м. Тростянець № ______

+Про внесення змін та затвердження Статуту Полянського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти Тростянецької міської ради в новій редакції

від ____ _____2021 року
м. Тростянець № ______

+Про затвердження герба та прапору села Боголюбове Охтирського району Сумської області
Тростянецька міська рада ПРОЕКТ
9 сесія 8 скликання

від «___»_______ 2021 року м. Тростянець №

+Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Набережна, 31д та її продаж гр. Кліщову Євгену Олександровичу

м. Тростянець №_____

+Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Шевченка, 120а та її продаж гр. Гребельній Оксані Ігорівні

м. Тростянець №_____

+Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької міської ради