+Рішення 34 сесії 7 скликання від 22.05.2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
34 сесія 7 скликання

22 травня 2020 року

222. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади міста за І квартал 2020 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

223. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року.
224. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

225. Про висування кандидатури на здобуття Премії Верховної Ради.
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар ради.

226. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 01.08.2020 року.
Доповідає: Маловічко Є.В. – директор КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький».

227. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 04.01.2018 року
№ 186 «Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека в новій редакції».
Доповідає: Єфремова Л.М. – директор КЗ «Тростянецька публічна бібліотека».

228. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР респіраторів FFP 3.
229. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР майна.
230. Про внесення змін до рішення 33 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.05.2020 року №190 «Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР майна».
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.

231. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ради на баланс Тростянецької міської ради респіраторів FFP 3.
232. Про безоплатну передачу респіраторів FFP 3.
Доповідає: Калініченко О.В. – бухгалтер міської ради.

233. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності цільове призначення яких змінюється.
234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності (землі сільськогосподарського призначення) за межами населеного пункту на території Тростянецької міської ради.
235. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Ломоносова, 5/1, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

237. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельних ділянок на території Тростянецької міської ради укладеного між Тростянецькою РДА та обслуговуючим кооперативом «Маловічкове» в особі голови Гладкої Ольги Олексіївни.
238. Про надання дозволу гр. Гробову Руслану Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область с. Зарічне, вул. Вєдяєва, 26.
239. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тіщенко Наталії Олександрівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, вулиця Чехова, 5.
240. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойко Наталії Василівні код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва в садовому кооперативі «Росинка» на території Тростянецької міської ради.
Доповідає: Голопьорова А.О. – провідний спеціаліст землевпорядник.

241. Про делегування представника Тростянецької міської ради до складу Сумської обласної госпітальної ради.
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар ради.

242. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
Доповідає: Єсип Б.Б. – директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту».

СМС інформування