Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 33 сесії 7 скликання від 06.05.2020
Рішення 33 сесії 7 скликання від 06.05.2020


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
33 сесія 7 скликання

06 травня 2020 року


187. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

188. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 255 «Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
Доповідає: Цибулько Д.І. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.


189. Про затвердження Переліків адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та віддаленим робочим місцем в новій редакції.
Доповідає: Андрух С.В. – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Тростянецької міської ради.


190. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР майна.
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.

191. Про затвердження розпоряджень міського голови.
Доповідає: Калініченко О.В. – бухгалтер міської ради.

192. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності цільове призначення яких змінюється.
193. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності (землі сільськогосподарського призначення) за межами населеного пункту на території Тростянецької міської ради.
194. Про затвердження техніко-економічного обґрунтування розвитку села Зарічне.
195. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

196. Про надання у власність земельної ділянки гр. Сосєдці Антоніні Олександрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------.
197. Про надання у власність земельної ділянки гр. Гамоліній Юлії Миколаївні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства по ---------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
198. Про надання частини земельної ділянки на умовах суперфіції
гр. Терещенко Тетяні Олександрівні по ---------- в м. Тростянець, Сумської області.
199. Про надання частини земельної ділянки на умовах суперфіції
гр. Максимцю Костянтину Івановичу по --------------- в м. Тростянець, Сумської області.
200. Про надання дозволу гр. Охріменку Вадиму Костянтиновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, -----------------.
201. Про надання дозволу гр. Сухорукову Андрію Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва по ------------ в м. Тростянець Сумської області.
202. Про надання дозволу гр. Федунову Миколі Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва по ------------- в
м. Тростянець Сумської області.
203. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
204. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Лучка, --------------.
205. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Кам’янка, -----------.
206. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Сторожеву Василю Миколайовичу код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ----------.
207. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Хекало Артему Олександровичу код КВЦПЗ 01.03. – для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності (16.00 землі запасу /рілля/) за межами населених пунктів на території Тростянецької міської ради
Тростянецького району Сумської області.
208. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Москальовій Тетяні Миколаївні ½ гр. Кошеленко Валентині Миколаївні ½ код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, --------------.
209. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плішивому Володимиру Івановичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, -----------.
210. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Приходько Галині Олександрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ---------------.
211. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чуйко Валентині Михайлівні 1/6, гр. Бугай Олександру Миколайовичу 1/2, гр. Бугай Андрію Валентиновичу 1/6, гр. Бугай Олегу Валентиновичу 1/6, код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування
житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
212. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гостєву Івану Тимофійовичу код КВЦПЗ - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------.
213. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Золотухіну Володимиру Дмитровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------------.
214. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Подопригорі Володимиру Олексійовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); код КВЦПЗ 01.03 для ведення
особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, с. Зарічне, ----------.
215. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Варварич Ірині Миколаївні 2/5, гр. Стороженко Олені Володимирівні 1/5, гр. Гмиренко Лідії Степанівні 1/5, гр. Петрученко Ларисі Миколаївні 1/5, код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------------.
216. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селегень Аллі Петрівні 51/100 гр. Щербак Леоніду Петровичу 49/100 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
-------------.
217. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ---------- в м. Тростянець Сумської області
гр. Кузьменко Володимиру Миколайовичу.
218. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по -------------- в м. Тростянець Сумської області
гр. Чалому Віталію Володимировичу.
Доповідає: Голопьорова А.О. – провідний спеціаліст землевпорядник.

219. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд код КВЦПЗ 01.03.-для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янка, ------------ Тростянецького району Сумської області гр. Доценко Ларисі Іванівні.
220. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковець Вадиму Миколайовичу, за адресою: с. Кам’янка, ------------ Тростянецького району Сумської області.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

221. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради до Прем’єр – міністра України, Голови Верховної Ради України та депутата Верховної Ради України по 162 виборчому окрузі Задорожнього М.М.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец