+Рішення 27 сесії 7 скликання від 07.11.2019

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
27 сесія 7 скликання

07 листопада 2019 року

483. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

484. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території с. Зарічне Тростянецького району Сумської області».
485. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану з розробленням плану зонування території
с. Кам’янка Тростянецького району Сумської області».
Доповідає: Бер А.М. – начальник відділу містобудування та архітектури.

486. Про скасування рішення 26 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 470 від16.10.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Благовіщенська, 36с в
м. Тростянець, Сумської області гр. Черкашину Сергію Івановичу».
487. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «ДОБРОБУТ» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
488. Про погодження призначення Дудоревої Олени Михайлівни на посаду директора дочірнього підприємства «ДОБРОБУТ» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
489. Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 457 від 16.10.2019 року «Про схвалення проекту Додаткової угоди до Договору № 2 про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів від 23.08.2018 року між Тростянецькою міською радою та Семереньківською сільською радою».
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст відділу правового забезпечення.

СМС інформування