Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 24 сесії 7 скликання від 21.08.2019
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

24 сесія 7 скликання21 серпня 2019 року


379. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.


380. Про затвердження Стратегії розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади до 2030 року.
Доповідає: Цибулько Д.І. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.


381. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.
382. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.


383. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
Доповідає: Єсип Б.Б. - директор КЗ ТМР «СК Академія Спорту».


384. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення апарату Тростянецької міської ради.
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст відділу правового забезпечення.


385. Про надання згоди на списання господарчої будівлі (сарай) Кам‘янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.
Доповідає: Синявіна Л.І. – директор Кам‘янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.


386. Про безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР на баланс КЗ ТМР «СК «Академія спорту» автомобілів.
387. Про надання згоди на безоплатну передачу гаража з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КЗ ТМР «СК «Академія спорту».
388. Про надання згоди КП ТМР «Енерголюкс» на списання ноутбука
Asus M-50.
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.
389. Про надання у власність земельної ділянки гр. Рибальській Оксані Андріївні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
------------- в м. Тростянець Сумської області.
390. Про надання у власність земельної ділянки гр. Зубенок Валентині Анатоліївні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------- в м. Тростянець Сумської області в новій редакції.
391. Про надання дозволу ПАТ «Сумиобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок код КВЦПЗ 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії для будівництва КТП та 17 опор ПЛ-10 кВ по - та вул. Лугова в с. Зарічне.
392. Про надання дозволу ТОВ «Кононівський елеватор» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок по вул. Гришина, 26а, вул. Гришина, 28 в
м. Тростянець, Сумської області.
393. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ------------ гр. Смілянській Аллі Андріївні.
394. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Нікітенко Марині Іванівні.
395. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Баранець Віктору Миколайовичу.
396. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галушка Людмили Іванівни (1/2 частка) гр. Попети Любов Іванівни (1/2 частка) код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ради.
397. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лук’янова Сергія Васильовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ----------.
398. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тарасенко Олександра Миколайовича 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ------------.
399. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Троценко Любов Іванівна, гр. Яресковський Олександр Іванович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------.
400. Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 202 від 20.05.1998 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність».
401. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Зарічненської сільської ради № 4 від 05.08.1993 року «Про передачу земельних ділянок в приватну власність громадян».
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.


402. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 53 від 19.11.1993 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.


403. Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 10.07.2019 року № 342 «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - житлового будинку в м. Тростянець по вул. Зарічна, 33».
404. Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 15.08.2019 року № 415 «Про викуп об’єкта малої приватизації - житлового будинку розташованого за адресою: м. Тростянець, вул. Зарічна, 33».
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст відділу правового забезпечення.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец