Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 18 сесії 7 скликання від 07.03.2019
Рішення 18 сесії 7 скликання від 07.03.2019


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
18 сесія 7 скликання

07 березня 2019 року


98. Про делегування представників Тростянецької міської ради до складу Госпітальної ради Охтирського госпітального округу.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

99. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

100. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

101. Про схвалення проекту меморандуму про співпрацю і взаємодію між Тростянецькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».
102. Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Тростянецькій міській ОТГ.
Доповідає: Куц І.В. – начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення.

103. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
Доповідає: Плахтиря А.А. – головний лікар КЗ ТМР «Центральна районна лікарня».

104. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
105. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди гр. Сасіну Андрію Володимировичу.
106. Про розірвання договору оренди землі по -------------, зареєстрованого за № 27006094 від 06.07.2018 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та гр. Опара Ганна Павлівна.
107. Про надання у користування на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі кадастровий номер 5925010100:00:027:0011 загальною площею 0,0130 га, по -------------- гр. Шевченко Ігорю Леонідовичу.
108. Про надання у користування на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки, кадастровий номер 5925010100:00:003:0161, код КВЦПЗ 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по ------------ в м. Тростянець ФОП Хоменко Віталію Вікторовичу.
109. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) Тростянецькій міській раді по -------------.
110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
----------- за рахунок категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення Тростянецької міської ради.
111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Запорожець Валентині Василівні.
112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Лантух Володимиру Павловичу.
113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ----------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Лантух Володимиру Павловичу.
114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Сорока Юрію Васильовичу.
115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Васильченко Олексій Сергійович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літвіновська Людмила Олександрівна код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Ганни Григорівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мошковської Ніни Петрівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плугін Олександр Сергійович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------------.
120. Про надання у власність земельної ділянки гр. Вовк Лідії Степанівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -------------- в м. Тростянець, Сумської області.
121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зленко Наталії Анатоліївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
122. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 11 від 19.01.1994 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам».
123. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 07.02.2019 року № 25 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козменко Миколи Олександровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район,
м. Тростянець, -----------------».
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.

124. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
с. Кам’янка, --------------- гр. Сапегіну Олександру Івановичу.
125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42652, Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, ----------------- гр. Хижковому Сергію Івановичу.
126. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 29 від 06.08.1993 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

127. Про внесення змін до договору № 4 про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсі від 23 серпня 2018 року між Буймерською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


128. Звернення до Сумиобленерго.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец