Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 17 сесії 7 скликання від 20.02.2019
Рішення 17 сесії 7 скликання від 20.02.2019


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
17 сесія 7 скликання

20 лютого 2019 року


52. Про співпрацю і взаємодію між Тростянецькою міською радою та Гетьманським національним природним парком.
Доповідає: Злепко В.А. – заступник міського голови.

53. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

54. Про заслуховування інформації начальника Тростянецького відділення поліції Охтирського відділення поліції ГУНП в Сумській області про аналіз оперативної обстановки на території обслуговування Тростянецького ВП ГУНП за 2018 рік.
Доповідає: Кісільов І.В. - начальник Тростянецького відділення поліції Охтирського ВП ГУНП в Сумській області.

55. Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках Тростянецької міської ОТГ.
Доповідає: Заяц Ю.М. – заступник міського голови.

56. Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2019-2022 роки.
57. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради №286 від 14.07.2016 року «Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».
Доповідає: Никоненко В.І. – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту Тростянецької міської ради.

58. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва: «Реконструкція системи водовідведення з центральної частини м. Тростянець. Напірний колектор господарчо-побутової каналізації по
вул. Б. Хмельницького» Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації.
Доповідає: Чижик В.Д. - відділ державного архітектурно-будівельного контролю.

59. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.
60. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

61. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2018 рік.
62. Про затвердження плану роботи міської ради на 2019 рік.
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар міської ради.

63. Про звільнення директора Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.
64. Про застосування дисциплінарного стягнення до директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради Лампак Л. І.
65. Про виконання Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2018 рік.
66. Про утворення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку».
67. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної частки (паю) № 1 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
68. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі № 481 від 29.12.2010 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Линник О.М.
69. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної частки (паю) № 2 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Линник О.М.
70. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
71. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» в новій редакції.
72. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
73. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Елегія-2» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

74. Про користування та розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, які перейшли в комунальну власність Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади із земель державної власності.
75. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
76. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
77. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
78. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
79. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
80. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
81. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
82. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
83. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
84. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
85. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
86. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 07.01 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення на території Тростянецької ОТГ.
87. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
88. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 01.01 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення на території Тростянецької ОТГ.
89. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності, із 16.00 земель запасу на цільове призначення 07.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької ОТГ.
90. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ОТГ.
91. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 07.02.2019 року № 13 «Про надання у постійне користування ДНЗ «Охтирський центр ПТО» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: Сумська обл.,
м. Тростянець, вул. Сосновий бір, 6».
92. Про безоплатну передачу з комунальної власності земельної ділянки по вул. Сосновий бір, 6 в м. Тростянець, з балансу Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади на баланс Тростянецької районної державної адміністрації.
93. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.08.2017 року № 258 «Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 08.01 для забезпечення охорони об`єктів культурної спадщини під нежитловою будівлею – пам`ятка архітектури садиба
Л. Кеніга в м. Тростянець по вул. Миру, 16а».
94. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.08.2017 року № 259 «Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 08.01 для забезпечення охорони об`єктів культурної спадщини під нежитловою будівлею – Круглий двір в м. Тростянець по вул. Миру, 16».
Доповідає: Злепко В.А. – заступник міського голови.

95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Линник Ніні Дмитрівні 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 01.03 - ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, --------------.
96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стогній Вірі Іванівні 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, ----------.
97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Синявіної Олени Вікторівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42652, Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, -------------.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец