Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 16 сесії 7 скликання від 07.02.2019
Рішення 16 сесії 7 скликання від 07.02.2019


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
16 сесія 7 скликання

07 лютого 2019 року


1. Про затвердження Програми по забезпеченню службовим житлом посадових осіб Тростянецької міської ради, її виконавчих органів та працівників комунальних підприємств, установ, організацій.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

2. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Тростянецької міської ОТГ .
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

3. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
4. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

5. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року №717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
Доповідає: Плахтиря А.А. – головний лікар КЗ ТМР «Центральна районна лікарня».

6. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» .
Доповідає: Єсип Б.Б. - директор КЗ ТМР «СК Академія Спорту».

7. Про затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» в новій редакції .
Доповідає: Єфремова Л.М. – директор КЗ Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека».
8. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» в новій редакції.
9. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
10. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» та затвердження його в новій редакції.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

11. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
12. Про надання у власність земельної ділянки гр. Вовк Лідії Степанівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------ в м. Тростянець, Сумської області.
13. Про надання у постійне користування ДНЗ «Охтирський центр ПТО» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, ------------.
14. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) під багатоквартирним житловим будинком в м. Тростянець.
15. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) під багатоквартирним житловим будинком в м. Тростянець.
16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ----------- гр. Калашник Любов Валентинівні.
17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, -------------- гр. Воробйовій Олені Вікторівні.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.10 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об`єктами торгово – розважальної та ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Лещенку Олександру Васильовичу.
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, по
------------- за рахунок земель житлової та громадської забудови.
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Алєксєєвой Наталії Леонідівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійченку Євгенію Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Івановій Ользі Олександрівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------------.
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кардашевської Лідії Семенівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козменко Миколи Олександровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конєв Валентин Іванович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------1.
27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Легкобит Надіни Іванівни 4/6 гр. Легкобит Геннадія Олександровича 1/6 гр. Легкобит Юрія Олександровича 1/6 код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ложечник Олександра Борисовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого Селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазок Олександр Костянтинович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------.
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Потєхіна Олександра Анатолійовича ½ гр. Потєхіна Світлани Анатоліївни ½ код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рагуліна Миколи Івановича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Самодай Григорія Григоровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Турчин Олександра Васильовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, провулок Гетьмана ------------------.
34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Усікової Олени Борисівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербина Сергій Васильович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого Селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
36. Про внесення змін до рішення 41 сесії 5 скликання Тростянецької міської ради від 19.11.2009 року № 568.
37. Про внесення змін до рішення 42 сесії 5 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2009 року № 677.
38. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 13.12.2018 року № 898 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Линник Івану Васильовичу».
39. Про скасування п. 13 рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 301 від 21.08.1996.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куколь Варварі Федорівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 01.03 ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, -----------.
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селегень Марії Павлівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 01.03 ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, -----------.
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Мартим’яновій Ганні Денисівні 02.01- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 01.03- ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янецьке, -------------.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

43. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі від 30.05.2005 року зареєстрованого за №040563500086 укладеного між Тростянецькою міською радою та ПАТ «Сумиобленерго».
44. Про надання в оренду ПАТ «Сумиобленерго» земельних ділянок кадастровий номер 5925010100:00:005:0444 площею 1,0901 га та кадастровий номер 5925010100:00:005:0445 площею 0,0250 га.
45. Про укладення додаткової угоди № 1 до Договору оренди землі від 25.05.2011 року укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією Сумської області та ПП «Зарічанське».
46. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі № 191 від 29.03.2017 року укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумської області та гр. Линник Олександром Миколайовичем.
47. Про укладення додаткової угоди № 1 до Договору оренди землі від 28.03.2011 року укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією Сумської області та ФОП Линник Олександром Миколайовичем.
48. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі від 20.02.2006 року укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією Сумської області та ФГ «Малигін яр».
49. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі від 20.06.2016 року укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумської області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
50. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі від 20.06.2016 року укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумської області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
51. Про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі від 20.06.2016 року укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумської області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец