Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) від 24.11.2018
Рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) від 24.12.2018ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
15 сесія 7 скликання
(четверте пленарне засідання)

24 грудня 2018 року


935. Про програму соціально-економічного розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.


912. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки.
Доповідає: Плахтиря А.А. – головний лікар КЗ ТМР «Центральна районна лікарня».


913. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2019 -2021 роки.
Доповідає: С.П. Лобода – головний лікар КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.


936. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки.
937. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019 році.
938. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Тростянецької міської ОТГ.
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.


939. Про фінансування соціального проекту «Соціальна реабілітація ветеранів місцевої громади шляхом культурного активізму», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
940. Про фінансування соціального проекту «Благодійництво – 2019 в Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
941. Про фінансування соціального проекту «Забезпечення стійкого розвитку співтовариства людей з інвалідністю Тростянецької ОТГ», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
942. Про фінансування соціального проекту Центр Громадської безпеки громадського формування «Сила і честь», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
943. Про фінансування соціального проекту «Спортивна громада- запорука розвитку міста», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
944. Про фінансування соціального проекту «Формування згуртованності ліквідаторів аварії на ЧАЕС заради вирішення соціальних проблем», що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2019 році.
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар міської ради.


945. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» та затвердження його в новій редакції.
Доповідає: Маловічко Є.В. – в.о. директора КЗ ТМР «Тростянецький краєзнавчий музей».


946. Про заслуховування звіту директора КП ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту» про діяльність підприємства.
Доповідає: Єсип Б.Б. - директор комунального підприємства Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».


947. Про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування в Тростянецькій міській ОТГ на 2019-2020 роки.
Доповідає: Кривошеїн М.П. – спеціаліст з питань благоустрою, транспорту та зв‘язку апарату Тростянецької міської ради.


948. Про міський бюджет на 2019 рік.
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.


949. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
950. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».
951. Про укладання додаткового договору щодо зміни строку завершення будівництва об’єкта незавершеного будівництва та введення його в експлуатацію.
952. Про надання дозволу комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
953. Про надання дозволу комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
954. Про надання дозволу комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
955. Про надання дозволу ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
956. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


957. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
958. Про надання у власність земельної ділянки гр. Корнієнко Віталію Олександровичу код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
959. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вовк Василя Єгоровича код КВЦПЗ 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
960. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гриценко Ольги Андріївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
961. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каплунського Віталія Миколайовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
962. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Квасникова Ольга Павлівна код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600,Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
963. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кожушку Володимиру Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600,Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
964. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коновалова Миколи Федоровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600,Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
965. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лантух Олександра Олександровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600,Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
966. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лєпіхіну Віктору Олександровичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600,Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
967. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисайчук Ганни Андріївни 5/6 гр. Лисайчук Олександра Володимировича 1/6, 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------.
968. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Луценко Ганни Пилипівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
969. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нужненко Віри Павлівни 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
970. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Падалки Василя Миколайовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
971. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторожева Віталія Васильовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
972. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, ----------- гр. Міщенко Миколі Олексійовичу.
973. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Шматковій Аллі Михайлівні.
974. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Мироненко Олександру Миколайовичу.
975. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець гр. Лантух Володимиру Павловичу.
976. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець гр. Лантух Володимиру Павловичу.
977. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по -------------- в м. Тростянець гр. Сорока Юрію Васильовичу.
978. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Драннік Эліонорі Костянтинівні.
979. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------ за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Рибалко Людмилі Іванівні.
980. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Фатєєву Сергію Петровичу.
981. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------------ за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Шахін Валентині Миколаївні.
982. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тростянецької міської ради по ----------
983. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод» 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Сумська область, м. Тростянець, ---------- за рахунок земель промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
984. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 16.02.2018 року № 331 «Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 10.07 для рибогосподарських потреб за рахунок категорії земель водного фонду в м. Тростянець по ----------.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


985. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гудзенко Світлані Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, ----------.
986. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ворушилу Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів на території Кам’янської сільської ради Тростянецької міської ради Сумської області.
987. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Смородько Олександру Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, ------------.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.


988. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Тростянецької міської ОТГ.
Доповідає: Злепко В.А. – заступник міського голови.


989. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.


990. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради» в новій редакції з 01.01.2019 року.
Доповідає: Шахова О.В. – директор Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради.
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец