+Рішення 15 сесії 7 скликання (третє пленарне засідання) від 19.12.2018

15 сесія 7 скликання
(третє пленарне засідання)

19 грудня 2018 року

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

2. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки.
Доповідає: Плахтиря А.А. – головний лікар КЗ ТМР «Центральна районна лікарня».

3. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2019 -2021 роки.
Доповідає: С.П. Лобода – головний лікар КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.

4. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю н території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

5. Про затвердження Положення про призначення одноразової грошової винагороди Тростянецької міської ради обдарованим учням закладів загальної середньої освіти.
Доповідає: Новак Н.Л. – начальник відділу освіти Тростянецької міської ради.

6. Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки.
Доповідає: Сорока Д.М. – головний спеціаліст (з питань енергетичного менеджменту).

7. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 640 від 19.07.2018 року «Про затвердження Переліку проектів, які реалізовуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури територіальних громад».
Доповідає: Скороходов Є.С. – спеціаліст з управління проектами, міжнародною діяльністю та по роботі з проектами ДФРР.

8. Про надання згоди відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на списання твердопаливного котла.
Доповідає: Куц Ю.О. – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту.

9. Про внесення змін до складу конкурсної комісії по розгляду соціальних проектів та програм неприбуткових організацій.
10. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
11. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
12. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
13. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» в новій редакції.
14. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» в новій редакції.
15. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
16. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Готель Тростянець» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
17. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» в новій редакції.
18. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьпастранс».
19. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Зеленбуд» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
20. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба» в новій редакції.
21. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».
22. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба».
23. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».
24. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. - начальник відділу правового забезпечення.

СМС інформування