Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 15 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 13.12.2018
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

15 сесія 7 скликання

(друге пленарне засідання)13 грудня 2018 року


866. Про визнання повноважень депутата Тростянецької міської ради 7 скликання.
Доповідає: Овчиннікова Л.Г. – голова Тростянецької міської виборчої комісії.


867. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 4 «Про утворення постійних комісій Тростянецької міської ради».
868. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 5 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів».
869. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 10.10.2018 року № 753 «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергетичної ефективності м. Тростянець».
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар міської ради.


870. Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.


871. Про заслуховування звіту директора КП ТМР «ТРК Тростянець» про діяльність підприємства.
Доповідає: Дараган Ю.В. – директор КП ТМР «ТРК Тростянець».


872. Про призначення на посаду керівника закладу дошкільної освіти «Казка» за результатами конкурсного відбору на контрактну форму трудового договору.
873. Про призначення на посаду керівників закладів освіти шляхом переведення на контракту форму трудового договору.
874. Про схвалення проекту Додаткової угоди до договору про співробітництво між Ницахською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
875. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Тростянецької міської ОТГ.
876. Про внесення змін до рішення 54 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради № 90 від 26.05.2015 року «Положення про міський конкурс соціальних проектів та програм неприбуткових організацій».
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


877. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 605 від 19.07.2018 року «Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».
Доповідає: Бер А.М. – провідний спеціаліст з питань містобудування та архітектури.

878. Про надання згоди КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на списання рентгенівського апарату «Рентген-40».
879. Про надання згоди КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на списання рентгенівського апарату «РУМ-20».
880. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Тростянецької міської ОТГ на 2019 рік.
881. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по
--------------, у м. Тростянець.
882. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по
------------, у м. Тростянець.
883. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по ----------------- в м. Тростянець.
884. Про надання дозволу КП ТМР «Міська ритуальна служба» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 07.01 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення під існуючим кладовищем по ---------------в м. Тростянець.
885. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Укрзлато» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.17 для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об‘єктів рекреаційного призначення по -------------- у м. Тростянець.
886. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, --------------- гр. Березіній Марині Вікторівні.
887. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, ------------- гр. Баранець Віктору Миколайовичу» в новій редакції.
888. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, ------------- гр. Янок Роману Вікторовичу.
889. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, ------------ гр. Янок Юлії Володимирівні.
890. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець гр. Янок Роману Вікторовичу.
891. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець гр. Янок Юлії Володимирівні.
892. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій гр. Фрик Володимиру Володимировичу за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у користуванні на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район,
м. Тростянець, -----------------.
893. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Манойленку Миколі Станіславовичу.
894. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
------------ за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Євтушенко Сніжані Сергіївні.
895. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Линник Івану Васильовичу.
896. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Сасіну Сергію Миколайовичу.
897. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Кучеренко Тетяні Михайлівні.
898. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
-------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Линник Івану Васильовичу.
899. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Зиковій Валентині Дмитрівні.
900. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галицького Миколи Петровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
901. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дрьомова Віктора Карповича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
902. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Івануна Миколи Миколайовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
903. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрущенко Антоніни Сергіївни ½ гр. Андрущенко Юрія Петровича ½ код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район,
м. Тростянець, ---------------.
904. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конєва Андрія Миколайовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
905. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 592 від 26.06.2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, по
-------------- за рахунок земель житлової та громадської забудови».
906. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Кононівський елеватор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації будівель і споруд, додаткових транспортних послуг і допоміжних операцій за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, розташованих за адресою: --------------, м. Тростянець Сумської області
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.


907. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мушенко Віталію Вікторовичу код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська обл. Тростянецький район с. Кам’янка, вул. Вокзальна, 4а код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, ---------------.
908. Про внесення змін до рішення № 32 виконавчого комітету Кам’янської сільської ради від 07.09.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

909. Про заборону продажу алкогольних напоїв у період з 23.00 год до 06.00 год, а особам у військовій формі одягу – цілодобово, на території Тростянецької міської ОТГ до 26 грудня 2018 року на час введення воєнного стану в Сумській області.
910. Про погодження видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.
Доповідає: Злепко В.А. – заступник міського гоолови.


СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец