Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 14 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 23.10.2018 р.
Рішення 14 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 23.10.2018 р.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

14 сесія 7 скликання
(друге пленарне засідання)


23 жовтня 2018 року


800. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади міста за 9 місяців 2018 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.


801. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
802. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.


803. Про звільнення заступника міського голови з питань освіти, культури і туризму, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення апарату Тростянецької міської ради Заяц О.Ю. за угодою сторін.
804. Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення відходів на території Тростянецької міської ОТГ.
805. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------------- та її продаж гр. Сторожеву Василю Миколайовичу.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


806. Про внесення змін в рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 185 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».
Доповідає: Деревянченко А.С. – директор КЗ ТМР «ПДтаЮ».


807. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» в новій редакції з 01.01.2019 року.
808. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 01.01.2019 року.
Доповідає: Маловічко Є.В. – в.о. директора КЗ ТМР «Тростянецький краєзнавчий музей».


809. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ матеріальних цінностей від Тростянецького районного БФ «Доброта».
Доповідає: Єгіазарова Н.Г. – в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту.


810. Про надання у власність земельної ділянки гр. Нікіщенко Любов Петрівні ½ гр. Яценко Олені Миколаївні ½ код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -------------- в м. Тростянець, Сумської області.
811. Про надання дозволу ПАТ «Сумиобленерго» на передачу земельної ділянки по вул. Гурського, 32 а в м. Тростянець в суборенду ТОВ «ЛІМІК ЕНЕРГО СЕРВІС».
812. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
813. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Сасіну Володимиру Івановичу.
814. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, ---------------.
815. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.06 для колективного садівництва за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення в с. Кам`янка, по ------------.
816. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення в с. Кам`янка, по
---------------.
817. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.0, для ведення особистого селянського господарства в с. Кам`яка, --------------
гр. Нестеренко Марії Василівні.
818. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по -------------- в м. Тростянець гр. Заяц Оксани Юріївни.
819. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------- в м. Тростянець гр. Фоменко Світлані Василівні.
820. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
821. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ------------- гр. Козменко Миколі Олександровичу.
822. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабич Володимир Андрійович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
823. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горошко Надії Миколаївни 1/3 гр. Горошко Олени Петрівни 1/3 гр. Горошко Віталія Петровича 1/3 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
824. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мірошниченко Тетяни Іванівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------------.
825. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нечитайло Миколи Івановича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
826. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покотило Сергія Миколайовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
827. Про внесення змін до державних актів на право приватної власності на землю.
828. Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.05.2016 року № 220 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по ------------, в м. Тростянець гр. Заяц Максиму Євгенійовичу».
829. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.06.2016 року № 259 «Про надання дозволу гр. Заяц Оксані Юріївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ----------------, в
м. Тростянець».
830. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 10.10.2018 року № 773 «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по --------- в м. Тростянець гр. Зелінській Любов Миколаївні».
831. Про внесення змін до рішення 25 сесії 5 скликання Тростянецької міської ради від 27.05.2008 року № 148 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою ДП «Тростянецький лісгосп» на території Тростянецької міської ради в
м. Тростянець Сумської області».
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.




СМС інформування
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец