Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 13 сесії 7 скликання (третє пленарне засідання) від 20.09.2018
Рішення 13 сесії 7 скликання (третє пленарне засідання) від 20.09.2018


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
13 сесія 7 скликання
(третє пленарне засідання)

20 вересня 2018 року


711. Про надання погодження ДП «Екосервіс» КПТМР «Тростянецькомунсервіс» на укладання договору фінансового лізингу для придбання трактора з комплектуючими.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


712. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.


713. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.


714. Про затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського» в новій редакції.
715. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради шляхом реорганізації (перетворення) КЗ «Тростянецька ЦРЛ».
716. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради та початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


717. Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
Доповідає: Плахтиря А.А. – головний лікар КЗ ТМР «Централь районна лікарня».


718. Про схвалення проекту меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг (створення спільного міськ-районного ЦНАП з ліквідацією ЦНАП райдержадміністрації) між Тростянецькою міською радою та Тростянецькою районною державною адміністрацією.
719. Про затвердження рішень виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
Доповідає: Ковальова Н.А. – секретар міської ради.


720. Про надання згоди на безоплатну передачу автомобіля БАЗ А079. 13Ш загальний автобус, типу автобус- D 2012 року випуску, реєстраційний номер ВМ 4692АА з балансу Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради на баланс Відділу освіти Тростянецької міської ради.
721. Про затвердження структури та чисельності працівників Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції з 20.09.2018 р.
Доповідає: Дмитриченко О.М. - директор Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.


722. Про затвердження договорів купівлі – продажу.
723. Про погодження видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


724. Про надання у власність земельних ділянок гр. Філатовій Катерині Миколаївні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 - для ведення особистого селянського господарства по вул. Смородянській, 13 в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
725. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 10 років, кадастровий номер 5925010100:00:029:0081, код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Гришина, 11 (місце № 2) в
м. Тростянець гр. Мунтян Сергію Олександровичу.
726. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови в м. Тростянець по
вул. Шевченка, 1а.
727. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Островського, 1, ряд № 1, гараж № 30 в м. Тростянець
гр. Зиковій Валентині Дмитрівні.
728. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Островського, 1, ряд № 2, гараж № 28 в м. Тростянець
гр. Швецю Миколі Григоровичу.
729. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
730. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Б. Хмельницького, 14г, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
731. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Шевченка, 20, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
732. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
733. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Відродження України, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
734. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Островського, 1г, ряд №2, гараж № 2 за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Малик Раїсі Василівні.
735. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гляненко Марії Яківні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Козацька, 16.
736. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гостєвої Ніни Андріївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Лесі Українки, 35.
737. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Давиденко Володимира Вікторовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Олімпійська, 6.
738. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нікіщенко Миколи Васильовича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Шкільна, 7.
739. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панієва Роберта Арутюновича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, провулок Вербовий, 4.
740. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктуриза адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Шевченка, 20.
741. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Б. Хмельницького, 14г.
742. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Благовіщенська.
743. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Сумська обл.,
м. Тростянець, вул. Радомлянська, 33а.
744. Про скасування частини рішення виконавчого комітету Зарічненської сільської ради № 24 від 15.09.1995 року.
745. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.08.2018 року № 669 «Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 279 від 19.07.2000 року».
746. Про внесення змін до рішення 35 сесії 4 скликання Тростянецької міської ради від 25.10.2005 року № 378 «Про надання дозволу на складання державного акту громадянам, спадкоємцям майна померлих громадян, які державний акт не отримали в зв`язку зі смертю».
747. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 17.11.2016 року № 465 «Про надання дозволу гр. Мар`єнковій Аллі Олегівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Відродження України, 6а гараж № 1, в м. Тростянець».
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.


748. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область Тростянецький район, с. Кам’янка, вул. Гагаріна, 43 гр. Філіпській Ганні Єгорівні – ½ частка з.д.,
гр. Проценко Григорію Єгоровичу - ½ частка з.д.
749. Про внесення змін до рішення №58 від 15.12.1993 року виконавчого комітету Кам’янської сільської ради Тростянецького району, Сумської області «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
750. Про внесення змін до рішення № 32 виконавчого комітету Кам’янської сільської ради від 07.09.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

751. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Відродження України.

Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец