Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 13 сесії 7 скликання від 22.08.2018
Рішення 13 сесії 7 скликання від 22.08.2018


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
13 сесія 7 скликання

22 серпня 2018 року


664. Про розірвання договору оренди землі по ----------, зареєстрованого від 03.08.2015 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «ВІК».
665. Про надання у постійне користування АТ КБ «ПРИВАТБАНК» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, ---------------.
666. Про надання у власність земельної ділянки гр. Пітінову Володимиру Михайловичу код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ---------------- в м. Тростянець.
667. Про надання у власність земельних ділянок гр. Песчанській Олександрі Іванівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства по --------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
668. Про надання у постійне користування ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Відродження України.
669. Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 279 від 19.07.2000 року.
670. Про скасування рішення Тростянецької міської ради 10 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) № 568 від 26.06.2018 року.
671. Про надання дозволу гр. Басанець Анні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.10 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по ---------------- у м. Тростянець.
672. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по --------------- в м. Тростянець гр. Нікітенко Марині Іванівні.
673. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
674. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська обл., м. Тростянець, -------- гр. Конєву Андрію Миколайовичу.
675. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу.
676. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 01.03. – для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
------------ за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення Тростянецької міської ради гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу.
677. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Олександра Степановича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
678. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борисенко Віктора Михайловича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
679. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міщенко Ірини Володимирівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
680. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Басової Олени Михайлівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
681. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сабчук Ніни Миколаївни 2/3, гр. Сабчук Андрія Миколайовича 1/3 код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район,
м. Тростянець, ----------------.
682. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сотнікова Миколи Гавриловича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
683. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галкіна Станіслава Івановича 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, с. Лучка, ---------------.
684. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зленко Наталії Анатоліївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
685. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лютої Тетяни Петрівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
686. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазна Ганна Миколаївна код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
687. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поскрьобко Євгена Володимировича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
688. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бакрань Ірини Василівни ½, гр. Бакрань Валерія Васильовича ½ код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район,
м. Тростянець, ----------------.
689. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.05.2018 року № 475 «Про безоплатну передачу з комунальної власності Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади до Тростянецької районної державної адміністрації земельної ділянки по вул. Миру, 9 в м. Тростянець».
690. Про внесення змін до рішення 7 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 16.03.2018 року № 365 «Про надання дозволу Державному навчальному закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.02 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по ------------- у м. Тростянець».
691. Про внесення змін до рішення 7 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 29.03.2016 року № 136 «Про продовження виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------- в м. Тростянець гр. Міщенко Світлані Миколаївні».
692. Про внесення змін до рішення 49 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 10.09.2014 року № 332 «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража по ----------------- гр. Нікітіну Андрію Миколайовичу».
693. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 584 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савченко Олександру Павловичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------».
694. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.06.2016 року № 260 «Про надання дозволу гр. Шалапчуку Михайлу Анатолійовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по ----------------, в
м. Тростянець».
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


695. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Буймерською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
696. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Дернівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
697. Про схвалення проектів договорів про співробітництво між Мартинівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
698. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Ницахською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
699. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Семереньківською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


700. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.04.2018 року № 402 «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради».
Доповідає: С.П. Лобода – головний лікар КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.


701. Про закріплення за комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба» кладовищ на праві господарського відання.
702. Про надання дозволу ДП «Добробут» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на безкоштовну передачу легкового автомобіля Fiat Doblo ВМ 7357 ВЕ на баланс ДП «Зеленбуд» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
703. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР майна (основних засобів).
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


704. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у комунальній власності, 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Сумська область, м. Тростянець, ------------, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
705. Про упорядкування земельних відносин із ТОВ «ВКП «Суми-Зварка» та гр. Сторожевим Василем Миколайовичем у зв’язку з поділом земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:003:0141 по
----------------------.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


706. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:003:0175, по ----------------
гр. Сторожеву Василю Миколайовичу.
707. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 613 від 19.07.2018 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------------- та її продаж гр. Сасіну Олександру Володимировичу».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец