+Рішення 12 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 09.08.2018

12 сесія 7 скликання
(друге пленарне засідання)

09 серпня 2018 року

651. Про безоплатну передачу автомобіля ВАЗ 2109, типу легковий седан-В, 2000 року випуску, реєстраційний номер ВМ 9491АТ з балансу Тростянецької міської ради на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

652. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 5 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів».
Доповідає: Біловол А.Л. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

653. Про затвердження заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва благоустрою, транспорту та зв’язку.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

654. Про надання згоди на організацію співробітництва між Буймерською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
655. Про надання згоди на організацію співробітництва між Дернівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
656. Про надання згоди на організацію співробітництва між Мартинівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
657. Про надання згоди на організацію співробітництва між Ницахською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
658. Про надання згоди на організацію співробітництва між Станівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
659. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Мащанською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

660. Про затвердження переліку об‘єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади.
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.

661. Про винесення догани директору Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради Шаховій О.В.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

662. Про призначення директора Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради.
663. Про призначення директора Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради.
Доповідає: Заяц О.Ю. – заступник міського голови.

СМС інформування