+Рішення 12 сесії 7 скликання від 07.08.2018

12 сесія 7 скликання
(позачергова)

07 серпня 2018 року

641. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
642. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.
643. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Мартинівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
644. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Ницахською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
645. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Буймерівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
646. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва між Станівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
Доповідає: Івах Г.А. – в.о. начальника відділу правового забезпечення.

647. Про внесення змін до рішення 2 сесії7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

648. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка, 56а кадастровий номер 5925010100:00:029:0059, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Шевченко Ларисою Борисівною від 01.03.2012 року.
649. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка, 118а кадастровий номер 5925010100:00:027:0011, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Шевченко Ларисою Борисівною від 09.09.2003 року.
650. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.12.2017 року № 97 «Про затвердження Плану діяльності
Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».
Доповідає: Степанова Н.Г. - провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

СМС інформування