Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 11 сесії 7 скликання від 19.07.2018
Рішення 11 сесії 7 скликання від 19.07.2018


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
11 сесія 7 скликання

19 липня 2018 року


602. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади міста за 1 півріччя 2018 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.


603. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.

604. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року №256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
Доповідає: Степанова Н.Г. – провідний спеціаліст (з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів).


605. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
606. Про розроблення Генерального плану, плану зонування території та розділу інженерно – технічних заходів цивільного стану с. Зарічне Тростянецького району Сумської області.
607. Про внесення змін до Генерального плану з розробленням плану зонування території та розділом інженерно – технічних заходів цивільного захисту с. Кам’янка Тростянецького району Сумської області.
Доповідає: Вєтрова П.О. - начальник відділу містобудування та архітектури апарату міської ради.

608. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – начальник фінансового управління.


609. Про заслуховування звіту в.о. старости Кам’янського старостинського округу про свою діяльність за І півріччя 2018 року.
Доповідає: Студінський М.В. – в.о. старости Кам‘янского
старостинського округу.


610. Про заслуховування звіту в.о. старости Зарічненського старостинського округу про свою діяльність за І півріччя 2018 року .
Доповідає: Міняйло О.О. – в.о. старости Зарічненского старостинського округу.


611. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради.
Доповідає: Івах Г.А. – спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


612. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Редька Людмилі Михайлівні.
613. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ------------ та її продаж гр. Сасіну Олександру Володимировичу.
614. Про підготовку попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.
615. Про прийняття до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади та взяття на баланс нежитлової будівлі за адресою: с. Кам’янка. вул. Гагаріна, буд.151а.
616. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної частки (паю) № 1 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


617. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу Територіального центр соціального обслуговування ТМР на баланс КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ТМР нежитлової будівлі, споруд та основних засобів розташованих по вул. Леоніда Татаренка, 2.
Доповідає: Шахова О.В. – директор Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради.


618. Про надання у власність земельної ділянки гр. Шимко Андрію Анатолійовичу код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
619. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 10 років, кадастровий номер 5925010100:00:012:0155, код КВЦПЗ 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по ---------- в м. Тростянець, Тростянецького району Сумської області
гр. Пилипенко Лілії Олександрівні.
620. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------ в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
621. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ----------- у м. Тростянець гр. Сасіну Сергію Миколайовичу.
622. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
623. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, --------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Кульбабі Тетяні Миколаївні в новій редакції.
624. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------- за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Проценко Сергію Володимировичу.
625. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) територіальної громади Зарічненської сільської ради код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ради.
626. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шломенко Романа Олександровича (1/2 частки)
гр. Шломенко Валентини Василівни (1/2 частки) код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------.
627. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шацького Валерія Дмитровича код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
628. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черкашиної Олени Мефодіївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------------.
629. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сьомки Вікторії Миколаївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
630. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Песчанському Вячеслава Володимировичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------.
631. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марічевої Ганни Миколаївни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
632. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лантух Вадиму Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
633. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жукової Тамари Федорівни код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------------.
634. Про внесення змін до рішення 2 сесії 23 скликання Тростянецької міської ради від 23.09.1998 року № 88 «Про затвердження змін в площах земельних ділянок по складанню державних актів на право приватної власності на землю громадянам м. Тростянець».
635. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 581 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Білошапка Миколі Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Некрасова, 30».
636. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.05.2018 року № 493 «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів по
--------------в м. Тростянець гр. Малик Раїсі Василівні».
637. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.04.2018 року № 436 «Про надання дозволу гр. Фрик Володимиру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в оренді, із 05.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на цільове призначення 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по ------------- в м. Тростянець».
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


638. Про внесення змін до рішення №35 від 24.05.1996 року виконавчого комітету Кам’янської сільської ради Тростянецького району, Сумської області «Про передачу у приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.


639. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
Доповідає: Катриченко Є.І. – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


640. Про затвердження Переліку проектів, які реалізовуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Доповідає: Скороходов Є.С. – спеціаліст з управління проектами, міжнародної діяльності та по роботі з проектами ДФРР.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец