Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 32 сесії від 20.10.2017
Рішення 32 сесії від 20.10.2017ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

32 сесія 7 скликання20 жовтня 2017 року


301. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міськради по виконанню програми соціального і економічного розвитку міста за 9 місяців 2017 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.302. Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.01.2017 року №11 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території м. Тростянець з 01.02.2017 року».
303. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.304. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.305. Про визначення пріоритетних напрямів соціальних проблем для вирішення у 2018 році в рамках конкурсу соціальних проектів.
Доповідає: Заяц О.Ю. – заступник міського голови.306. Про затвердження переліку нерухомого майна (житлового та нежитлового фонду) комунальної власності територіальної громади
м. Тростянець.
307. Про призначення Колодко Валентини Миколаївни на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».
308. Про призначення Самодая Андрія Володимировича на посаду начальника комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
309. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тростянець.
310. Про продаж, шляхом викупу, незакінченого будівництвом нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська (колишня Горького) 98/1 в
м. Тростянець Сумської області.
311. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж ФОП Петренку Дмитру Степановичу.
312. Про скасування рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 10.12.2015 № 388 «Про надання фізичній особі – підприємцю Бородіній Марії Іванівни дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки по
---------------, на яку поширюється право сервітуту».
313. Про скасування рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 10.12.2015 № 387 «Про надання фізичній особі – підприємцю Тараненко Наталії Вікторівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки по
-------------------, на яку поширюється право сервітуту».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.


314. Про скасування п. 2 рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 37 від 19.02.1997.
315. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по ------------------, кадастровий номер 5925010100:00:003:0154 укладеного між Тростянецькою міською радою та ПрАТ «Монделіс Україна» від 23.12.2016 року (зі змінами 09.10.2017).
316. Про надання у власність земельної ділянки гр. Нітченко Сергію Анатолійовичу код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства по ---------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
317. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 07.01 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення – спортивно – оздоровчого комплексу за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови в м. Тростянець по ------------.
318. Про надання дозволу приватному акціонерному товариству «Хлібзавод «Залізничник» на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по -------------- в м. Тростянець.
319. Про надання дозволу ПАТ «Сумиобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії по -------------- у м. Тростянець.
320. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ---------------- в м. Тростянець гр. Шацькому Віталію Сергійовичу.
321. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів (металевий гараж) ----------- в м. Тростянець гр. Грицькову Анатолію Вікторовичу.
322. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів (металевий гараж) по ------------- в м. Тростянець гр. Будник Ігорю Васильовичу.
323. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------------------ в м. Тростянець гр. Драннік Еліонорі Костянтинівні.
324. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець гр. Євтушенко Сніжані Сергіївні.
325. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по --------------, в м. Тростянець гр. Сасіну Володимиру Івановичу.
326. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по -----------------, в м. Тростянець гр. Ноздріній Ніні Дмитрівні.
327. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Тростянець, ----------------- Тростянецького району,Сумської області.
328. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
329. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ----------------- гр. Клименко Ніні Борисівні.
330. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, -------------------- гр. Хромушкіній Софії Петрівні.
331. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ----------------- гр. Косенко Еллі Миколаївні.
332. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Юшкевичу Ігорю Анатолійовичу, код КВЦПЗ 03.07, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець по -------------- Тростянецького району Сумської області.
333. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ховалкіній Ользі Іванівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
334. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Подолянчук Ларисі Миколаївні, код КВЦПЗ 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------------.
335. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудрі Аллі Олександрівні код КВЦПЗ 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------------.
336. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кащенку Михайлу Борисовичу, код КВЦПЗ 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
337. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кащенку Миколі Івановичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------------.
338. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галат Івану Миколайовичу (1/3 частка) гр. Дорошенко Валентині Миколаївні (1/3 частка) гр. Пономаренко Лідії Миколаївні (1/3 частка), код КВЦПЗ 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
339. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жижці Володимиру Васильовичу, код КВЦПЗ 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
340. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Константому Максиму Вікторовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
341. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заяц Юрію Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
342. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Столяренко Світлані Петрівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
343. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 10 років, кадастровий номер 5925010100:00:012:0157, 03.07-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по ----------------- в м. Тростянець ФОП Бові Лідії Остапівні.
344. Про відмову у наданні дозволу гр. Загребельному Володимиру Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.05 для будівництва індивідуальних гаражів по ---------------- в м. Тростянець Тростянецького району, Сумської області.
345. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 278 від 22.08.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів (металевий гараж) по
------------------ в м. Тростянець гр. Манойленку Миколі Станіславовичу».
346. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 225 від 28.06.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам».
347. Про внесення змін до 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради
№ 357 від 05.09.2016 року «Про надання дозволу гр. Самойленку Сергію Олександровичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -------------------- в м. Тростянець».
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец