Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 27 сесії від 25.07.2017
Рішення 27 сесії від 25.07.2017


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
27 сесія 7 скликання

25 липня 2017 року

218. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міськради по виконанню програми соціального і економічного розвитку міста за перше півріччя 2017 року.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.


219. Про внесення змін до міської програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у міському сполученні міста Тростянець на 2016-2020 роки.
Доповідає: Заяц Ю.М. – заступник міського голови.


220. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.


221. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.


222. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами, утриманням майна комунальної власності на 2017 рік (нова редакція).
223. Про затвердження договору купівлі-продажу.
Доповідає: Івах Г.А. - спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

224. Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури Тростянецької міської ради.
Доповідає: Степанова Н.Г. - спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

225. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури за рахунок категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, розташованої в межах населеногопункту за адресою: м. Тростянець, ---------------- Тростянецького району Сумської області, кадастровий номер земельної ділянки 5925010100:00:027:0416.
226. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 10 років, кадастровий номер 5925010100:00:029:0084, 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ------------------ в м. Тростянець гр. Корзун Руслану Володимировичу.
227. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01 для будівництва і обслуговування індивідувльного житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Тростянець --------------- гр. Клєймьонову Євгенію Сергійовичу.
228. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) громадянам міста.
229. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ------------------ гр. Жуковій Тамарі Федорівні.
230. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ---------------- гр. Вінніковій Ользі Василівні.
231. Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Кошель Валерії Олександрівні 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
------------------ в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Ганусу Євгену Анатолійовичу.
233. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Алієву Рустаму Алекберовичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
234. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пістренко Раїсі Яківні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
235. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулікова Анатолія Пилиповича 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------.
236. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воробйову Павлу Петровичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
237. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сич Івану Степановичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
238. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Охріменко Ліни Ігорівни 02.01. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тростянець, вул. Грушевського, 1 Тростянецького району, Сумської області.
239. Про внесення змін до рішення 24 сесії 7 скликання від 23.06.2017 року
№ 185 “Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Сєніну Артему Олексійовичу 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства по -------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області”.
240. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 25.05.2017 року
№ 161 “Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Каламбет Олександру Миколаєвичу 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -----------------в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області”.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

241. Про скасування рішень Тростянецької міської ради.
Доповідає: Івах Г.А. - спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.
242. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Тростянець, ---------------.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

СМС інформування
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец