Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення сесії від 23.06.2017
Рішення сесії від 23.06.2017


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

24 сесія 7 скликання23 червня 2017 року


171. Про затвердження Плану зонування території (зонінг) м. Тростянець Сумської області.
Доповідає: Бер А.М. – спеціаліст з питань будівництва, містобудування та архітектури.


172. Про утворення Відділу «Інспекція з благоустрою м. Тростянець Сумської області» апарату Тростянецької міської ради та затвердження Положення.
Доповідає: Івах Г.А. - спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


173. Про внесення змін до рішення №450 від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, чисельності виконавчих органів Тростянецької міської ради».
Доповідає: Шацька А.І. – секретар міської ради.


174. Про зміни в структурі відділу освіти Тростянецької міської ради.
Доповідає: Новак Н.Л. – начальник відділу освіти Тростянецької міської ради.


175. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання №392 від 12.10.2016 року «Про затвердження Положення про конкурс «Краща школа».
176. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання №152 від 25.05.2017 року «Про затвердження переможців конкурсу «Краща школа» в 2017 році».
Доповідає: Заяц О.Ю. – заступник міського голови.


177. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
178. Про передачу виконавчому комітету Тростянецької міської ради повноважень щодо затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради та її бюджетних установ.
179. Про умови оплати праці міського голови та заступників міського голови у червні-грудні 2017 року.
180. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови Заяц Ю.М.
181. Про затвердження статуту Дочірнього підприємства «Зеленбуд» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс” в новій редакції.
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.


182. Про надання дозволу ДП «Екосервіс» КП «Тростянецькомунсервіс» на здійснення компенсації за використання особистого автомобіля у виробничих цілях працівнику-директору підприємства.
183. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 154 від 25.05.2017 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------- та її продаж ФОП Ложечник Тетяні Адамівні».
Доповідає: Івах Г.А. - спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


184. Про діяльність КП ТМР «Міська ритуальна служба».
Доповідає: Євдокимова Н.М. - директор КП «Міська ритуальна служба».


185. Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Сєніну Артему Олексійовичу 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 01.03 для ведення особистого селянського господарства по тянець, Тростянецького району, Сумської області.
186. Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 16.02.2017 року № 62 “Про надання дозволу гр. Ковальовій Ніні Григорівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів поТростянець”.
187. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди строком на 25 років 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (цеху з переробки вторинної сировини) в м. Тростянець по -----------ФОП Авраменку Олексію Анатолійовичу.
188. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 10 років, кадастровий номер 5925010100:00:012:0152, 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по -------------- в м. Тростянець гр. Овчаренко Тетяні Володимирівні.
189. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під парком ім. Чайковського в м. Тростянець.
190. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під парком Благовіщенський в м. Тростянець.
191. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства громадянам міста.
192. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ------------ гр. Загнойко Ганні Петрівні.
193. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, --------- гр. Лантух Олександру Івановичу.
194. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, -------- гр. Луценко Ганні Пилипівні.
195. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ------------ гр. Дудник Оксані Георгіївні.
196. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Решетько Миколі Івановичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
197. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------- гр. Подопригора Анатолій Володимирович.
198. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Красніковій Христині Анатоліївні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
199. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Валентині Дмитрівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------.
200. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Любов Петрівні ½ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------------.
201. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демеха Катерина Сергіївна ½, гр. Демеха Володимир Федорович ½ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------.
202. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Сідельниковій Галині Тихонівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
203. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорець Ользі Павлівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------.
204. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Песчанського Володимира Олексійовича 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------.
205. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сердюк Анатолію Федоровичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
206. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Немченко Едуарда Володимировича 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 66/100; 01.03 для ведення особистого селянського господарства.
207. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаповал Наталії Анатоліївні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
208. Про скасування рішення 22 сесії 7 скликання від 21.04.2017 року № 146 “Про внесення змін до п/п 15, додатку 1, рішення 20 сесії 5 скликання від 25.12.2007 року № 383 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельну ділянку для ведення індивідуального житлового будівництва та для ведення особистого селянського господарства громадянам міста».
209. Про скасування п. 65 рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 352 від 17.09.1997.
210. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Слабоспицькій Ларисі Валентинівні ½, гр. Тітковій Ганні Василівні ½ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) в м. Тростянець по ----------- Тростянецького району Сумської області.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец