+ПОРЯДОК ДЕННИЙ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

23 сесія 7 скликання

25 травня 2017 року

149. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради на 2016-2018 роки.
150. Про підписання угоди в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання".
Доповідає: Заяц Ю.М. – заступник міського голови.

151. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.

152. Про визначення переможців конкурсу «Краща школа» в 2017 році.
Доповідає: Заяц О.М. – заступник міського голови.

153. Про хід виконання загальноміської Програми поводження з твердими побутовими відходами м. Тростянець Сумської області на 2014-2018 роки протягом 2016 року.
Доповідає: Гайдукович Р.В. – директор ДП «Екосервіс».

154. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------------- та її продаж ФОП Ложечник Тетяні Адамівні.
155. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------------- та її продаж гр. Сторожеву Василю Миколайовичу
Доповідає: Івах Г.А. - спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

156. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі від 19.06.2015 року, кадастровий номер 5925010100:00:003:0148, по --------------- в м. Тростянець, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «ЛІМІК».
157. Про надання дозволу ТОВ «Глобал Грін Енерджі» на передачу в суборенду орендованих підприємством земельних ділянок в м. Тростянець по ---------------, кадастровий номер 5925010100:00:005:0433, ----------, кадастровий номер 5925010100:00:003:0159, -------------, кадастровий номер 5925010100:00:003:0158, ТОВ «Глобал Грін Енерджі Солар І».
158. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в постійне користування 03.01 для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування за адресою: м. Тростянець, ------------------- комунальному підприємству Тростянецької районної ради «Райкомунгосп».
159. Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Райтузову Миколі Леоновичу 01.03- для ведення особистого селянського господарства по ---------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
160. Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Гутко Наталії Миколаївні 01.03- для ведення особистого селянського господарства по --------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
161. Про надання у власність частини земельної ділянки гр. Каламбет Олександру Миколаєвичу 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ----------------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
162. Про надання у власність земельної ділянки гр. Фрієву Володимиру Леонідовичу 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------ в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
163. Про надання у постійне користування Релігійній громаді Свідків Єгови земельної ділянки для Будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: --------------- (колишній пров. Півненка).
164. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства громадянам міста.
165. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Тростянець, ---------------- гр. Воробйову Павлу Петровичу.
166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глущенко Вірі Яковлівні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 для ведення особистого селянського господарства.
167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Груздо Роману Олександровичу 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська обл., Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------ гр. Кошель Олександру Анатолійовичу.
169. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Притаці Валентині Андріївні 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
170. Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 24.05.2016 року № 222 “Про надання дозволу гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будіведь і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по -------------------- в м. Тростянець”.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.

СМС інформування