+Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 24.05.2016 року № 222 “Про надання дозволу гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по ---------------- в м. Тростянець”

Тростянецька міська рада

23 сесія 7 скликання

від 25.05.2017 року
м. Тростянець № 170

Про внесення змін до рішення 9 сесії
7 скликання від 24.05.2016 року № 222
“Про надання дозволу гр. Суглобову Андрію
Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність
для будівництва та обслуговування житлового
будинку, господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка) та для ведення особистого
селянського господарства по ---------------- в м. Тростянець”

У зв’язку із заявою гр. Суглобова Андрія Анатолійовича вх. № ЦНАП – 284 від 19.04.2017 року, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення 9 сесії 7 скликання від 24.05.2016 року № 222 “Про надання дозволу гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по ------------- в м. Тростянець” шляхом скасування п. 2 даного рішення.

2. В іншій частині рішення 9 сесії 7 скликання від 24.05.2016 року № 222 “Про надання дозволу гр. Суглобову Андрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по ---------------- в м. Тростянець” залишити без змін.

3. Дане рішення направити гр. Суглобову А.А., відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі, землевпоряднику апарату міської ради.

Міський голова                    Ю.А. Бова

СМС інформування