+Шановні тростянчани
Шановні тростянчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного жителя нашого міста, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові Тростянця, забезпеченні його життєдіяльності.

Відтоді, як 7 грудня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування», який визначив основні принципи функціонування органів місцевої демократії в Україні, минуло два десятиліття. За цей час, незважаючи на всі проблеми, наше
самоврядування цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства.

Я надзвичайно вдячний Вам, тростянчани, за високу оцінку нашої роботи та довіру, яку Ви продемонстрували під час місцевих виборів, що відбулися у жовтні цього року. Мені також приємно, що більшість депутатів, з якими ми працювали не одне скликання, також виправдовують Вашу довіру. Свідченням цього є їх повторне обрання до міської ради, а дехто з них обраний до районної і навіть обласної рад. Ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності і ставимо перед собою амбітні завдання щодо розвитку Тростянеччини. Ми будемо продовжувати дбати про ефективне використання бюджетних коштів, здійснення важливих місцевих та регіональних програм, залучати виборців до участі в управлінні місцевими громадами. Адже лише разом ми зможемо здолати всі труднощі та добитися високих результатів.
Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному тростянчанину міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста і України додають сили і наснаги.

З повагою,

міський голова Ю.А. Бова