+Шановні Тростянчани
Шановні тростянчани!

На порозі святкова і радісна пора новорічних та різдвяних свят, із приходом яких ми поринаємо у чарівний світ, створений уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків. Відчуття свята, пухнастий сніг та запах ялинки, подарунки та загадане у

новорічну ніч найсокровенніше бажання – це те, чого так чекають діти, це те, у що досі вірять дорослі, адже скільки б нам не було років, ми не перестаємо вірити в диво. І воно неодмінно має збутися!

Дорогі земляки, звертаюся до Вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2010 році, але й неодмінно примножимо здобутки та славу рідного міста, Сумщини та нашої України. Ми віримо, що 2011 рік – рік нових перетворень, нових перемог та досягнень, а наша з Вами безмежна та щира любов до рідної землі допоможе впевнено рухатися вперед до кращого та заможнішого життя.

Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Міський голова Ю.А. Бова

СМС інформування