Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 11 сесії 8 скликання від 21.01.2022
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
11 сесія 8 скликання


21 січня 2022 року


1. Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація інвестиційно – привабливих громад».
2. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2021 рік.
3. Про затвердження плану роботи міської ради на 2022 рік.
Доповідає: Наталія КОВАЛЬОВА – секретар міської ради.

4. Про затвердження Положення про відділ освіти Тростянецької міської ради у новій редакції.
5. Про затвердження програми «Безпечне та якісне харчування у закладах освіти Тростянецької міської ради на 2022 рік».
6. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
Доповідає: Яна БІЛОКУР – начальник відділу освіти Тростянецької міської ради.

7. Про хід виконання міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2018-2022 років».
8. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
Доповідає: Анатолій ПЛАХТИРЯ – генеральний директор КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.

9. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади нежитлового приміщення (аптеки), розташованого по вул. ім. Моті Гендіної, 2 в с. Солдатське.
10. Про придбання до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади у Тростянецького міського споживчого товариства нежитлової будівлі (магазин №50), розташованої по вул. Ватутіна, 85а в
с. Кам’янецьке.
11. Про виконання Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.
12. Про виключення з Переліку об’єктів комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021 році нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Сумська область, Охтирський р-н., м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 58.
13. Про скасування рішення «Про безоплатне прийняття від гр. Марченко О.В. до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради автобуса марки РУТА».
14. Про безоплатне прийняття від гр. Марченко О.В. до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автобуса марки РУТА.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колективної власності розташованих на території Печинського старостинського округу (колишні землі Печинської сільської ради) Тростянецької міської ради Сумської області.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колективної власності розташованих на території Криничанського старостинського округу (колишні землі Криничанської сільської ради) Тростянецької міської ради Сумської області.
17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
18. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.
19. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами
20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації території та проведення приватизації земель фермерського господарства та розпаювання земель між членами фермерського господарства «Зоря».
21. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925083900:00:005:0281.
23. Про надання дозволу гр. Підопригора Павлу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
24. Про надання дозволу гр. Негода Руслану Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
25. Про надання дозволу гр. Ярощук Юрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
26. Про надання дозволу гр. Негода Володимиру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
27. Про надання дозволу гр. Конєву Дмитру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
28. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності.
29. Про надання дозволу гр. Горбач Ользі Леонідівні на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
30. Про надання дозволу гр. Садовничому Миколі Єгоровичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
31. Про надання дозволу гр. Калініченко Галині Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
32. Про надання дозволу гр. Шевченко Вячеславу Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності
33. Про надання дозволу гр. Трусову Валерію Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
34. Про надання дозволу гр. Дуднику Вячеславу Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
35. Про надання дозволу гр. Овчаренко Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
36. Про надання дозволу гр. Біловол Андрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
37. Про надання дозволу гр. Вірьовки Наталії Євгенівні на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
38. Про надання дозволу гр. Спіциній Зінаїді Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої на території Солдатського старостинського округу Тростянецької міської ради
39. Про надання дозволу гр. Плахоніну Дмитру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої на території Солдатського старостинського округу Тростянецької міської ради
40. Про надання дозволу гр. Ганцевій Любові Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої на території Солдатського старостинського округу Тростянецької міської ради
41. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матвєєвій Марії Павлівни
42. Про надання дозволу ТОВ «Компанія «Суми Агро» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами)
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мислівка Валентині Петрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, --------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області
44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зоріній Олександрі Володимирівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Станова, ---------, на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Басовій Ізольді Володимирівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець,
------------
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ястрєбовій Зої Миколаївні код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Лісне, --------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області
47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кіяшку Олександру Анатолійовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, -------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бобровій Лідії Григорівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Дернове, --------- Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фесенку Леоніду Івановичу 1/6, гр. Фесенко Світлані Іванівні 1/6, гр. Фесенку Олександру Леонідовичу 1/6, гр. Фесенку Володимиру Леонідовичу 1/6,
гр. Фесенку Сергію Леонідовичу 1/6, гр. Фесенку Віталію Леонідовичу 1/6 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Лісне,
------------ на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міщенку Сергію Володимировичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Люджа, ----------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Спасьоновій Ганні Климівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Кам’янецьке, ------------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
52. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Канскову Анатолію Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Кам’янка, ----------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області» в новій редакції.
53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Віннікову Віталію Анатолійовичу код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семереньківської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Мирошниченку Василю Михайловичу код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.
55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чукову Василю Федоровичу 1/3, гр. Чуковій Вері Федорівні 2/3 на умовах оренди код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Поляне, ---------, на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Скрягівка, ----------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, ---------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, -------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Охтирське лісове господарство» код КВЦПЗ 09.01 - для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за адресою: Сумська область, с. Солдатське, ------------.
60. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради народних депутатів № 7 від 17.01.1996 року «Про передачу в приватну власність земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року за № 15-92 та ст. 6 Земельного кодексу України»
61. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люджанської сільської ради народних депутатів Тростянецького району Сумської області №25 від 20.07.1993 року «О приватизации земельных участков граждан в личную собственность на територии Люджанского сельского Совета»
62. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мартинівської сільської ради народних депутатів Тростянецького району Сумської області №38 від 13.10.1993 року «Про розгляд заяв на приватизацію земельних ділянок».
63. Про внесення змін до рішення 9 сесії 23 скликання Криниченської сільської ради Тростянецького району Сумської області від 22 грудня 1999 року «Про затвердження площ земельних ділянок, уточнених при складанні державних актів на право приватної власності на землю громадян України».
64. Про внесення змін до рішення 9 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 1016 від 24.09.2021 року «Про надання дозволу гр. Ніколенко Юрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець, Сумської області».
65. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Ячнєвій Валентині Петрівні на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
66. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Ячнєву Віталію Вікторовичу на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
67. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченко Олександрі Йосипівні на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
68. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Соболєвій Ірині Миколаївні на території Люджанського старостинського округу Тростянецької міської ради.
69. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Христосовій Марії Петрівні на території Криничанського старостинського округу Тростянецької міської ради.
70. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Мерзляк Марині Михайлівні на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
71. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійник Олені Петрівні код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради.
72. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Мірошніченко Оксані Миколаївні на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.
73. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Мірошніченко Ользі Дмитрівні на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

74. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 146 від 11 грудня 2020 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ------------ та її продаж
гр. Думчикову Володимиру Федоровичу та гр. Міняйло Ірині Миколаївні».
75. Про внесення змін рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу» №1290 від 01 грудня 2021 року.
76. Про внесення змін рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу» №1289 від 01 грудня 2021 року.
77. Про внесення змін рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ------------- та її продаж гр. Линник Олексію Олександровичу» №1291 від 01 грудня 2021 року.
78. Про внесення змін рішення 10 сесії (п’яте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж приватному підприємству «Зарічанське»» №1365 від 06 грудня 2021 року.
79. Про внесення змін рішення 10 сесії (шосте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ----------- в м. Тростянець Сумської області та її продаж гр. Романчук Володимиру Іллічу» №1384 від 17 грудня 2021 року.
80. Про внесення змін рішення 10 сесії (шосте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ------------- в м. Тростянець Сумської області та її продаж гр. Романчук Володимиру Іллічу» №1383 від 17 грудня 2021 року.
81. Про внесення змін рішення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Хромушкіну Руслану Володимировичу» №1058 від 20 жовтня 2021 року.
82. Про внесення змін рішення 10 сесії (п’яте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по площі 40-ї армії та її продаж гр. Шимко Юрію Володимировичу» №1364 від 06 грудня 2021 року.
Доповідає: Володимир ЗЛЕПКО – заступник міського голови

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец