+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 14.01.2022
засідання виконкому Тростянецької міської ради

14 січня 2022 року
15 - 00 год.

12. Про проведення фестивалю фольклорного мистецтва «Від Різдва до Водохреща» у 2022 році.
13. Про сприяння проведенню Чину Великого освячення води на криничках в урочищі Нескучне.
14. Про відзначення Дня Соборності України у 2022 році.
15. Про відзначення кращих спортсменів та тренерів за високі спортивні досягнення у 2021 році.
Доповідає: Олена ІВАНЦОВА – спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

16. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.
17. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Світлана СОБОЛЬ - начальник відділу соціального захисту населення.

18. Про встановлення у 2022 році надбавки за престижність праці педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та іншим установам та закладам.
19. Про встановлення у 2022 році надбавки за особливі умови роботи працівникам бібліотек.
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

20. Про затвердження висновку про способи участі батька у вихованні малолітньої доньки.
Доповідає: Зоя ПАЛЬОШКО – начальник відділу «Служба у
справах дітей».

21. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» автомобіля DAEWOO Nubira та матеріальних цінностей.
22. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» товарно-матеріальних цінностей (дров).
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

23. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради з 15 березня 2022 року.
Доповідає: Олена КОМИШАНСЬКА – економіст
КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР.

СМС інформування