+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 22.12.2021

22 грудня 2021 року
15 - 00 год.

789. Про заслуховування звіту дільничних офіцерів поліції ВП №1
(м. Тростянець) Охтирського РВП ГУНП в Сумській області про забезпечення законності та правопорядку на території Тростянецької міської територіальної громади за 2021 рік.
Доповідає: Михайло КУЛІБАБА - ДОП СП ВП №1 (м. Тростянець)
Охтирського РВП ГУНП в Сумській області старший лейтенант поліції

790. Про розгляд та погодження Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
Доповідають: заступники міського голови, начальники комунальних підприємств, закладів, установ.

791. Про схвалення проєкту рішення Тростянецької міської ради «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2022 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

792. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №74 від 04.02.2021 року «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2021 рік».
Доповідає: Олена КОМИШАНСЬКА – економіст
КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР.

793. Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по місту Тростянець, які надає ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
794. Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18 в межах Тростянецької міської територіальної громади, які надає ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

795. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 655 від 05 листопада 2021 року «Про затвердження тарифів на проживання та послуги, які надає ДП «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ».
Доповідає: Юлія ШЕРЕВЕРЯ - директор ДП «Елегія» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».

796. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Світлана СОБОЛЬ - начальник відділу соціального захисту населення.

797. Про затвердження штатного розпису комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» з 01.12.2021 року.
Доповідає: Ольга РЯБУХА – директор КУ ТМР «Тростянецький трудовий архів».

798. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради з 01 грудня 2021 року.
Доповідає: Тетяна СИНЯВІНА – виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» ТМР.

799. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №622 від 29 вересня 2021 року «Про впорядкування нумерації по вул. Благовіщенська в м. Тростянець».
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

800. Про включення до Переліку першого типу та надання згоди КП ТМР «Готель Тростянець» на передачу в оренду нежитлового приміщення, розташованого по вул. Благовіщенська, 30 в м. Тростянець.
801. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – нежитлових приміщень корисною площею 182,6 м2, розташованих по вул. вул. Миру, 2 в м. Тростянець та надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на передачу їх в оренду.
802. Про затвердження звіту з оцінки майна.
803. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР на баланс КУ «Центр надання соціальних послуг» ТМР матеріальних цінностей.
804. Про надання згоди на безкоштовну передачу електрогенераторів ФОРТЕ FGD6500E3.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

805. Про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами - світлової стели по вул. Благовіщенська, 24 в м. Тростянець, ТОВ «АТБ-маркет».
Доповідає: Аліна БЕР – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор апарату Тростянецької міської ради.

806. Про надання дозволу на видалення та підрізку зелених насаджень на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олександр ВІННІКОВ – спеціаліст з питань благоустрою житлово-комунального господарства.

807. Про впорядкування нумерації по ----------- в м. Тростянець в новій редакції.

808. Про заслуховування звіту директора ДП «Комунжитло» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» про діяльність за 11 місяців 2021 року та погодження продовження дії контракту.
Доповідає: Анатолій КОЛОДКО - звіту директор ДП «Комунжитло» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».

СМС інформування