+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 14.12.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

14 грудня 2021 року
15 - 00 год.

766. Про проведення новорічних та різдвяних свят на території Тростянецької міської територіальної громади у 2021 році.
767. Про затвердження штатного розпису централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради з 01 грудня 2021 року.
768. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради з 01 грудня 2021 року.
769. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 01.12.2021 року.
770. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» з 01 грудня 2021 року.
771. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського» з 01.12.201 року.
772. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» з 01 грудня 2021 року.
773. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» з 01 грудня 2021 року.
774. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР.
775. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на баланс КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький».
776. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 474 від 22.07.2021 року «Про відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в Тростянецькій міській територіальній громаді».
777. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 570 від 08.09.2021 року «Про відзначення Дня села Печини на території Тростянецької міської територіальної громади».
778. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 546 від 28.08.2021 року «Про відзначення Дня села Станова на території Тростянецької міської територіальної громади».
779. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 547 від 28.08.2021 року «Про відзначення Дня села Мартинівка на території Тростянецької міської територіальної громади».
780. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 435 від 09.07.2021 року «Про відзначення Дня села Мащанка на території Тростянецької міської територіальної громади».
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО - начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

781. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 4 від 29.01.2021 року «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2021 року».
782. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 122 від 12.02.2021 року «Про затвердження лімітів по установах відділу освіти Тростянецької міської ради на 2021 рік».
Доповідає: Олександр СОЛОВЕЙ – юрист відділу освіти Тростянецької міської ради.

783. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради з 01 грудня 2021 року.
Доповідає: Ольга ШАХОВА – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» ТМР.

784. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської ради з 01 грудня 2021 року.
Доповідає: Людмила МАЛІНІНА – директор комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» ТМР.

785. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» товарно-матеріальних цінностей (дров).
786. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

787. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за межами населених пунктів на землях комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олександр ВІННІКОВ – спеціаліст з питань благоустрою житлово-комунального господарства.

788. Про визначення суб’єкта оціночної діяльності.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

СМС інформування