Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання від 01.12.2021
Рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання від 01.12.2021


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
10 сесія 8 скликання
(четверте пленарне засідання)

01 грудня 2021 року


1285. Про заслуховування інформації директора Сумської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта».
Доповідає: В’ячеслав МАРИНИЧ – директор Сумської дирекції
акціонерного товариства «УКРПОШТА».


1286. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради.
Доповідає: Дмитро ЦИБУЛЬКО - начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

1287. Про організацію та проведення конкурсу соціальних проектів та програм неприбуткових організацій в Тростянецькій міській територіальній громаді.
Доповідає: Аліна КІЯШКО – начальник відділу правового забезпечення.

1288. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
Доповідає: Яна БІЛОКУР – начальник відділу освіти.

1289. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу.
1290. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по --------- та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу.
1291. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по ---------- та її продаж гр. Линник Олексію Олександровичу.
Доповідає: Ганна ІВАХ – провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

1292. Про розроблення документації: «Внесення змін до Генерального плану м. Тростянець Сумської області».
Доповідає: Аліна БЕР – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор апарату Тростянецької міської ради.

1293. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
1294. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
1295. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
1296. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та гр. Кривчун Сергієм Васильовичем.
1297. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Мірошниченко Катерині Василівні, гр. Мірошниченку Івану Олексійовичу, гр. Кубарич Петру Івановичу, гр. Петровій Наталії Олексіївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Вишневе, --------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1298. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої її передачі у користування на умовах оренди
гр. Кісіленку Анатолію Івановичу код КВЦПЗ 11.04 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання очищення та розподілення води) в с. Криничне, --------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1299. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої її передачі у користування на умовах оренди
гр. Кісіленку Анатолію Івановичу код КВЦПЗ 03.15 - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в с. Криничне,
-------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1300. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Синявіну Миколі Петровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, с. Кам’нецьке,
-----------.
1301. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Кулаповій Вірі Василівні 2/15, гр. Кулапову Юрію Юрійовичу 13/15 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, --------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1302. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Шимку Олександру Володимировичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ---------на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1303. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Басову Івану Михайловичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ---------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1304. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Бондаренко Ользі Василівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, -------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1305. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Смєлік Вірі Олександрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, -----------.
1306. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Шимко Світлані Володимирівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ---------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1307. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Луценку Володимиру Федотовичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Лісне, ----------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1308. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Неведомському Євгену Володимировичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Кам’янка, ---------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1309. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Голопьорову Володимиру Федоровичу за межами населених пунктів на території Семереньківської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
1310. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Забавській Наталії Борисівні - 1/2 та гр. Рудая Аллі Борисівні - 1/2 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Білка,
--------, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1311. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об`єднання земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності.
1312. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925010100:00:012:0461, що перебуває в користуванні на умовах оренди.
1313. Про надання у власність земельної ділянки гр. Моісеєнко Олександру Івановичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Лісне, -------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
1314. Про надання у власність земельної ділянки гр. Саєнко Любові Михайлівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------.
1315. Про надання дозволу гр. Мусієнко Наталії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: Сумська область, с. Новоукраїнка ---------.
1316. Про надання дозволу гр. Мірошниченко Катерині Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: Сумська область, с. Вишневе, ----------.
1317. Про надання дозволу гр. Давидову Сергію Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1318. Про надання дозволу гр. Прасок Віктору Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1319. Про надання дозволу гр. Прасок Станіславу Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1320. Про надання дозволу гр. Прасок Надії Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1321. Про надання дозволу гр. Сотнікову Миколі Семеновичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1322. Про надання дозволу гр. Фальченко Ірині Яківні на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
1323. Про надання дозволу гр. Товстій Наталії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------.
1324. Про надання дозволу гр. Мощенко Вадиму Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
1325. Про надання дозволу гр. Мощенко Вадиму Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
1326. Про надання дозволу гр. Колісник Володимиру Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої в межах населеного пункту Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
1327. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди «Тростянецькому міському споживчому товариству» за адресою: Сумська область, с. Буймер, --------.
1328. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності.
1329. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люджанської сільської ради народних депутатів Тростянецького району Сумської області №41 від 30.12.1996 року «Про приватизацію земельних ділянок членам кооператива «Ювілейний».
1330. Про внесення змін до рішення 69 сесії 7 скликання Буймерської сільської ради Тростянецького району Сумської області від 06.08.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність».
1331. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 161 від 16.04.1998 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам».
1332. Про скасування рішення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 1126 від 20.10.2021 року.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец