+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 22.11.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

22 листопада 2021 року
15 - 00 год.

701. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
Доповідають: заступники міського голови, начальники відділів, комунальних підприємств, закладів, установ.

702. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

703. Про відзначення 200-ї річниці від дня народження Леопольда Кеніга в
м. Тростянець.
704. Про вшанування пам‘яті жертв голодоморів в Україні на території Тростянецької міської територіальної громади.
705. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського» з 01.11.201 року.
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО - начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

706. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.
707. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
708. Про внесення змін до рішення виконкому № 672 від 05.11.2021 року «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади».
Доповідає: Світлана СОБОЛЬ - начальник відділу соціального захисту населення.

709. Про встановлення нормативних витрат палива для автомобіля «Москвич 21412».
710. Про встановлення нормативних витрат палива для автомобіля «ЗАЗ ТF698К», реєстраційний номер ВМ2619СО.
711. Про затвердження тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

712. Про заохочення голів вуличних та будинкових комітетів шляхом передплати їм газети «Круглий двір» на 2022 рік.
713. Про внесення змін до складу комісії з етики.
714. Про затвердження розпоряджень міського голови.
Доповідає: Алла БІЛОВОЛ - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

715. Про затвердження висновку про способи участі батька у вихованні малолітньої дитини.
716. Про запровадження послуги з патронату над дитиною у межах міської територіальної громади.
Доповідає: Зоя ПАЛЬОШКО – начальник відділу «Служба у
справах дітей».

717. Про затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради з 10.11.2021 року.
Доповідає: Маргарита ЛІТО – економіст міської ради.

718. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Центр комунальних послуг» на баланс КП ТМР «Чисте місто» частини нежитлових приміщень (гаражів).
719. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Центр комунальних послуг» на баланс Тростянецької міської ради частини нежитлових приміщень (гаражів).
720. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто» гаража.
721. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на баланси комунальних закладів Тростянецької міської ради твердого палива (дров).
722. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» шафи книжкової.
723. Про надання згоди на безкоштовну передачу майна з балансу ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» на баланс КП ТМР «Ринок Європейський».
724. Про затвердження звітів з оцінки майна.
725. Про затвердження звітів з оцінки майна.
726. Про затвердження звіту з незалежної оцінки висотної металевої труби (димаря).
727. Про приватизацію об’єкта комунальної власності - нежитлової будівлі загальною площею 168,1 м2, розташованої по вул. Благовіщенська, 55 в місті Тростянець Охтирського району Сумської області
728. Про приватизацію об’єкта комунальної власності - механізованого складу триповерхового з прибудовою літ. «Т3, т1», загальною площею 861,4 м2, що становить 410/10000 частки нежилих приміщень, які розташовані за адресою: Сумська область, Охтирський р-н., м. Тростянець,
вул. Благовіщенська, 58.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

729. Про накладання адміністративного стягнення на гр. Азарова Олега Олексійовича.
Доповідає: Ганна ІВАХ – провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

СМС інформування