Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 10 сесії 8 скликання від 20.10.2021
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
10 сесія 8 скликання


20 жовтня 2021 року


1. Про заслуховування інформації ВП № 1 (м. Тростянець) Охтирського РВП ГУНП в Сумській області про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Володимир БОГАЧОВ – начальник ВП № 1 (м. Тростянець) Охтирського РВП ГУНП в Сумській області.


2. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
Доповідає: Микола ЗАДЕСЕНЕЦЬ – начальник планового економічного відділу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.


3. Про надання дозволу комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Чисте місто» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА - провідний спеціаліст (з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів)


4. Про утворення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».
5. Про призначення директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».
6. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 56 та її продаж гр. Хромушкіну Руслану Володимировичу.
7. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (шосте пленарне засідання Тростянецької міської ради № 811 від 22 липня 2021 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Шевченка, 120а та її продаж гр. Гребельній Оксані Ігорівні».
8. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (шосте пленарне засідання Тростянецької міської ради № 812 від 22 липня 2021 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Набережна, 31д та її продаж гр. Кліщову Євгену Олександровичу».
Доповідає: Ганна ІВАХ – провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


9. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 18.12.2019 року № 558 «Про надання згоди на безоплатне з державної власності до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ захисних споруд цивільного захисту» зі змінами внесеними рішенням 36 сесії 7 скликання від 22.07.2020 року № 311.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – провідний спеціаліст з питань комунальної власності.


10. Про надання дозволу Комунальній установі Тростянецької міської ради «Центр надання соціальних послуг» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування код КВЦПЗ 03.15 - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою: Сумська область, с. Буймер, вул. Пушкіна, 4.
11. Про упорядкування земельних відносин між ДП «Готель Тростянець» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» та КП ТМР «Готель «Тростянець».
12. Про упорядкування земельних відносин між ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» та КП ТМР «Ринок Європейський».
13. Про передачу майна ТОВ «Агрофірма «Семереньки» із приватної власності у комунальну власність.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Моісеєнку Олександру Івановичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Лісне, вул. Півненка, 28 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Наталії Миколаївні за межами населених пунктів на території Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Наталії Миколаївні за межами населених пунктів на території Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Наталії Миколаївні за межами населених пунктів на території Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Наталії Миколаївні за межами населених пунктів на території Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Опарі Івану Петровичу за адресою: с. Семереньки, вулиця Сумська, 10 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зубовій Ользі Семенівні за межами населених пунктів на території Семереньківської сільської ради Тростянецького району Сумської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код згідно КВЦПЗ - 01.01).
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зубовій Ользі Семенівні за межами населених пунктів на території Семереньківської сільської ради Тростянецького району Сумської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код згідно КВЦПЗ - 01.01).
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зубовій Ользі Семенівні за межами населених пунктів на території Семереньківської сільської ради Тростянецького району Сумської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код згідно КВЦПЗ - 01.01).
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голопьорову Володимиру Федоровичу за межами населених пунктів Тростянецького району Сумської області.
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голопьорову Володимиру Федоровичу за межами населених пунктів Тростянецького району Сумської області.
25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької міської ради.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мошковській Ніні Петрівні код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Чорновола, 63а, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Берест Володимиру Юрійовичу код КВЦПЗ 01.05 – для індивідуального садівництва за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Кошового, 7.
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Далекій Катерині Вікторівні, гр. Домашенко Ганні Олександрівні,
гр. Домашенко Сергію Васильовичу, гр. Рева Інні Сергіївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою:
с. Мартинівка, вул. Гагаріна, 8а та вул. 50 – річчя Перемоги, б/н на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петрову Василю Вікторовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, м. Тростянець,
вул. Жовтнева, 59.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цибулько Дмитру Івановичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Садова, 81,
с. Кам’янка, Охтирський район, Сумська область.
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Товстій Наталії Василівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, вул. Грушевського (в минулому Кірова), 34 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Горбуновій Раді Іванівні код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Станова, вулиця 1 – го Травня, 3 Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Спіциній Наталії Миколаївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою:
с. Солдатське, вул. Центральна, 13 Охтирського району Сумської області.
34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воробйовій Надії Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. 1 Травня, 83.
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)
гр. Давидовій Галині Іванівні код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах колишнього САПТЗТ «ЗОРЯ» на території Печинської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Удодову Миколі Олександровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, провулок Шкільний, 4.
37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маленко Марії Петрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Гетьмана Калнишевського, 22.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами в оренду Селянському (фермерському) господарству «Світлана» код КВЦПЗ 01.13 - для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Білка, вул. Ткаченка, 34 Тростянецького району Сумської області.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами в оренду Селянському (фермерському) господарству «Світлана» код КВЦПЗ 01.13 - для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Білка, вул. Ткаченка, 36 Тростянецького району Сумської області.
40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Абабій Галині Семенівна за межами населеного пункту Буймерського старостинського округу Тростянецького району Сумської області.
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Абабій Галині Семенівні за межами населених пунктів на території Буймерської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Абабій Галині Семенівні за межами населених пунктів на території Буймерської сільської ради Тростянецького району Сумської області код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Віленському Володимиру Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, вул. Смородянська, 279 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свириденку Миколі Івановичу код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Станова, вул. Садова, 42, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Халєєвій Олені Іванівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля), розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Крамчанка,
вул. Гагаріна, 33, Охтирського району Сумської області.
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соловей Павлу Олексійовичу код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля), розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Солдатське,
вул. Нова, 27, Великописарівського району Сумської області.
47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колєснік Андрію Олексійовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Тімірязєва, 26а.
48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 для ведення особистого селянського господарства гр. Яковлєвій Тетяні Миколаївні за адресою: 42642, с. Поляне, вулиця Лугова (в минулому Кірова), 76 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзюбі Миколі Семеновичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства в с. Дернове, вул. Центральна, 104б на території Дернівської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Басову Миколі Максимовичу код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дернівської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
51. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Городничому Олексію Миколайовичу код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Солдатське,
вул. Центральна, 7, Великописарівського району, Сумської області» в новій редакції.
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордієнко Юрію Володимировичу код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Білка вул. Садова, 29 Тростянецької міської ради Сумської області.
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Адаменко Наталії Григорівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів на території Криничанської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності під проектними елементами (польовими дорогами), запроектованими для сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив), розташованих на території Тростянецької міської ради (Кам`янський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.
55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення колективної власності (господарський двір), площею 2,6665 га, розташованої на території Тростянецької міської територіальної громади (Білківський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.
56. Про надання у власність земельної ділянки гр. Козмодем’яновій Наталії Михайлівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, с. Боголюбове, вул. Лісна, 33.
57. «Про надання у власність земельної ділянки гр. Сотнікову Михайлу Івановичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, с. Люджа, вул. Польова, 15» в новій редакції.
58. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Тростянець, по вул. Благовіщенська з подальшим продажем прав користування на земельних торгах.
59. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 58.
60. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Буймер, з подальшою передачею даної земельної ділянки в постійне користування.
61. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.
62. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності.
63. «Про надання дозволу ДП «Екосервіс»на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості під існуючим полігоном ТПВ в м. Тростянець» в новій редакції.
64. Про надання дозволу гр. Мирошниченко Василю Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
65. Про надання дозволу гр. Глущенко Григорію Михайловичу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600 Сумська область, м. Тростянець, вул. Островського, 1, ряд № 2, гараж № 38.
66. Про надання дозволу гр. Яценко Вірі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, пров. Радомлянський, 40а.
67. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
68. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
69. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та визнання державного акта таким, що втратив чинність.
70. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 49 років, кадастровий номер 5925010100:00:012:0247, код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів (встановлення тимчасового металевого гаража), по вул. Л. Татаренка, 75 (місце №1) в м. Тростянець, Сумської області гр. Воловик Антоніні Григорівні.
71. Про надання дозволу ТОВ «Агрофірма «Семереньки» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під невитребуваними та неуспадкованими земельними частками (паями).
72. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 09.06.2021 року № 540.
73. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 09.06.2021 року № 667.
74. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 11 лютого 2021 року № 184.
75. «Про внесення змін в рішення 46 (позачергова) сесія 5 скликання Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області від 19.02.2010 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, надані для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства жителям с. Мартинівка»» в новій редакції.
76. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925081200:00:005:0739.
77. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925081200:00:005:0739.
78. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925080400:00:002:2440.
79. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925080400:00:002:2440.
80. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925083900:00:002:0492.
81. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925083900:00:002:0492.
82. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Тростянецької міської територіальної громади Сумської області за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5925081200:00:005:0739.
83. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Глинському Олександру Володимировичу на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
84. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Глинському Олександру Володимировичу на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


85. Різне.

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец