+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 07.10.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

07 жовтня 2021 року
15 - 00 год.

643. Про затвердження середньої норми втрат теплоти в теплових мережах КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» на опалювальний період 2021-2022 роки.
644. Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на 2022 рік.
645. Про затвердження тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, які надаються КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» для населення, бюджетних та інших споживачів.
646. Про погодження інвестиційної програми КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» на 2022 рік.
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

647. «Про затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради з 15.10.2021 року».
Доповідає: Маргарита ЛІТО – економіст міської ради.

648. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 4 від 29.01.2021 року «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2021 року».
Доповідає: Олександр СОЛОВЕЙ – юрист відділу освіти Тростянецької міської ради.

649. Про затвердження графіку руху громадського транспорту по Тростянецькій міській територіальній громаді (маршрут № 10, Тростянець-Лучка-Боголюбове).
650. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 195 від 31.03.2021 року «Про затвердження графіків руху громадського транспорту по Тростянецькій міській територіальній громаді (маршрут № 1, Смородине - Радомля; маршрут № 3, вул. Зарічна- Лікарня; маршрут № 11, Смородине - Лікарня)».
Доповідає: Олексій КОТКО – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту.

СМС інформування