+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 08.09.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

¬¬08 вересня 2021 року
15 - 00 год.

570. Про відзначення Дня села Печини на території Тростянецької міської територіальної громади.
571. Про відзначення Дня села Солдатське на території Тростянецької міської територіальної громади.
572. Про відзначення Дня села Люджа на території Тростянецької міської територіальної громади.
573. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.07.2021 року
№ 476 «Про затвердження вартості послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець»».
574. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» з 01 вересня 2021 року.
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

575. Про надання дозволу на благоустрій території біля тимчасової споруди по -------- в м. Тростянець.
Доповідає: Аліна БЕР – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор апарату Тростянецької міської ради.

576. Про організацію торгівлі під час проведення заходу «Дня міста» 11-12 вересня 2021 року.
Доповідає: Дмитро ЦИБУЛЬКО – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

577. Про надання дозволу на припинення нарахування за послуги з утримання будинку та розірвання договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
Доповідає: Олексій КОТКО – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту.

578. Про встановлення у 2021-2022 навчальному році доплати педагогічним працівникам та асистентам вчителів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради за роботу в інклюзивних класах з 01.09.2021 року
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти Тростянецької міської ради.

579. Про участь у реалізації експериментального проекту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.
Доповідає: Світлана СОБОЛЬ – начальник відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради.

580. Про визначення суб’єкта оціночної діяльності.
581. Про приватизацію квартири державного житлового фонду.
582. Про приватизацію державного житлового фонду в новій редакції.
583. Про впорядкування нумерації по ------- в м. Тростянець.
584. Про впорядкування нумерації по ---------- в м. Тростянець.
585. Про відмову у присвоєнні адреси об’єкта нерухомого майна
гр. Давидову С.Л.
586. Про надання статусу окремих житлових будинків та присвоєння поштової адреси.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

587. Про надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на продовження договору оренди нежитлових приміщень, розташованих по вул. Миру, 2 в м. Тростянець.
588. Про надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на продовження договору оренди нежитлових приміщень, розташованих по
вул. Л.Татаренка, 4 в м. Тростянець.
589. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» товарно-матеріальних цінностей.
590. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР товарно-матеріальних цінностей.
591. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» товарно-матеріальних цінностей.
592. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей.
593. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» товарно-матеріальних цінностей.
594. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР товарно-матеріальних цінностей.
595. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей.
596. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР товарно-матеріальних цінностей.
597. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс КЗ ТМР «СК «Академія спорту» основних засобів.
598. Про скасування рішення виконавчого комітету №495 від 22.07.2021 року «Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс Тростянецької міської ради основних засобів».
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

599. Про надання дозволу на вчинення правочину.
600. Про надання дозволу на вчинення правочину.
Доповідає: Альона ШПАК – бухгалтер відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради.

601. Про надання дозволу на видалення та підрізку зелених насаджень на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олександр ВІННІКОВ – спеціаліст з питань благоустрою житлово-комунального господарства.

602. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 568 від 28 серпня 2021 року «Про проведення святкових заходів з нагоди відзначення 361 – ї річниці заснування міста Тростянець».