+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 28.08.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

¬¬28 серпня 2021 року
12 - 00 год.

543. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
Доповідають: заступники міського голови, начальники комунальних підприємств, закладів, установ.

544. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

545. Про відзначення Дня пам’яті захисників України у 2021 році.
546. Про відзначення Дня села Станова на території Тростянецької міської територіальної громади.
547. Про відзначення Дня села Мартинівка на території Тростянецької міської територіальної громади.
548. Про затвердження вартості надання послуг з відпочинку на березі
р. Ворскла, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».
549. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.05.2021 року
№ 343 «Про затвердження вартості послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

550. Про затвердження вартості послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»» з 01.09.2021 року.
Доповідає: Євген МАЛОВІЧКО – директор КЗ ТМР
«Музейно-виставковий центр «Тростянецький».

551. Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.
Доповідає: Яна НАД‘ЯРНА – провідний спеціаліст відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради.

552. Про надання статусу окремих житлових будинків та присвоєння поштової адреси.
Доповідає: Сергій ЛИСЯНСЬКИЙ – спеціаліст з правових питань відділу правового забезпечення.

553. Про затвердження звіту з оцінки транспортних засобів.
554. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди: транспортного засобу – автобуса ПАЗ 4234-04 та надання згоди КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на передачу його в оренду.
555. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди: транспортного засобу – автобуса ПАЗ 4234-04 та надання згоди КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на передачу його в оренду.
556. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди: транспортного засобу – автобуса Рута 22 та надання згоди КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на передачу його в оренду.
557. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди: транспортного засобу – автобуса Рута 22 та надання згоди КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на передачу його в оренду.
558. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – нежитлових будівель загальною площею 366,4 м2, розташованих за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. К.Скрябіна, 4 та надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на передачу їх в оренду.
559. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – нежитлового приміщення будівлі Будинку культури, розташованого за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н., с. Люджа, вул. Зарічна, 7 та надання згоди КЗ «Центр культурних послуг» ТМР на передачу його в оренду.
560. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – частини нежитлового приміщення будівлі Будинку культури, розташованого за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н., с. Люджа, вул. Зарічна, 7 та надання згоди КЗ «Центр культурних послуг» ТМР на передачу його в оренду.
561. Про включення до Переліку другого типу та надання згоди КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 26,4 м2 по вул. Нескучанська, 7 в м. Тростянець.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

562. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.
563. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Ольга РЯБУХА - провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

564. Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Тростянецької міської територіальної громади.
565. Про затвердження вартості харчування та встановлення плати за харчування в закладах загальної середньої освіти Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти Тростянецької міської ради.

566. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради з 16 серпня 2021 року.
Доповідає: Ольга ШАХОВА – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» ТМР.

567. Про накладання адміністративного стягнення на гр. Лазоренко Ірину Олександрівну.

568. Про відзначення Дня міста Тростянець в 2021 році.

569. Про створення Комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.
Доповідає: Дмитро ЦИБУЛЬКО – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

СМС інформування