+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 11.08.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

¬¬11 серпня 2021 року
16 - 00 год.

500. Про відзначення Дня сіл Семереньки та Поляне на території Тростянецької міської територіальної громади.
501. Про відзначення Дня села Крамчанка на території Тростянецької міської територіальної громади.
502. Про відзначення Дня села Буймер на території Тростянецької міської територіальної громади.
503. Про нагородження пам’ятною медаллю особового складу Тростянецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
504. Про відзначення 78-ї річниці визволення м. Тростянець від нацистських загарбників.
505. Про оновлення Дошки пошани Тростянецької міської територіальної громади з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
506. Про проведення молодіжної дискотеки до Міжнародного Дня молоді.
507. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 474 від 22.07.2021 року «Про відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в Тростянецькій міській територіальній громаді».
508. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 437 від 09.07.2021 року Про організацію та проведення фестивалю історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» на території Тростянецької міської територіальної громади у 2021 році та затвердження попереднього кошторису витрат.
509. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 472 від 22.07.2021 року «Про відзначення Дня села Олексине на території Тростянецької міської територіальної громади».
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

510. Про занесення кращих людей Тростянецької міської територіальної громади на Дошку Пошани.
Доповідає: Алла БІЛОВОЛ – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

511. Про надання дозволу на вчинення правочину.
512. Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право власності яке належить малолітній дитині.
513. Про затвердження штатного розпису відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради з 03 серпня 2021 року.
Доповідає: Зоя ПАЛЬОШКО – начальник служби у справах дітей.

514. Про утворення приймального пункту евакуації на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Вячеслав БЕРДНІКОВ - спеціаліст І категорії з питань мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та ведення військового обліку

515. Про організацію торгівлі під час проведення фестивалю історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» 21-22 серпня 2021 року.
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

516. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 4 від 29.01.2021 року «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2021 року».
Доповідає: Олександр СОЛОВЕЙ – юрист відділу освіти Тростянецької міської ради.

517. Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради з 03 серпня 2021 року.
518. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.
519. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Ольга РЯБУХА - провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

520. Про затвердження паспорта опорядження фасадів будівлі по
вул. Благовіщенська, 1е в м. Тростянець в новій редакції.
521. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, а саме щита на фасаді – вивіски (розміром 2,7х1,03м) по вул. Миру, 1А в м. Тростянець ТОВ «Лізинг Фармація».
522. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, а саме щита на фасаді – вивіски (розміром 6,06х1,03м) по вул. Миру, 1А в м. Тростянець ТОВ «Лізинг Фармація».
523. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, а саме щита на фасаді – вивіски (розміром 1,9х1,03м) по вул. Миру, 1А в м. Тростянець ТОВ «Лізинг Фармація».
524. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, а саме рекламного вказівника – хреста (розміром 0,63х0,63м) по вул. Миру, 1А в м. Тростянець ТОВ «Лізинг Фармація».
Доповідає: Аліна БЕР – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор апарату Тростянецької міської ради.

525. Про відмову у продовженні строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами - двох рекламних щитів на фасаді будівлі по вул. Благовіщенська, 24 в м. Тростянець ТОВ «АТБ-маркет».

526. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» товарно-матеріальних цінностей.
527. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – частини нежитлових приміщень корисною площею 134,1 м2, розташованих за адресою: вул. Благовіщенська, 55 в м. Тростянець та надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на передачу їх в оренду.
528. Про викуп об’єкта малої приватизації – житлового будинку загальною площею 73,6 м2 по вул. Лісна, 33 в с. Боголюбове (колишнє Зарічне), Охтирського району (в минулому Тростянецького району) Сумської області.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

529. Про проведення фестивалю історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» у 2021 році.