Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 8 сесії (шосте пленарне засідання) 8 скликання від 22.07.2021
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
8 сесія 8 скликання
(шосте пленарне засідання)

22 липня 2021 року


804. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
Доповідає: Лариса ТАРАВСЬКА – в.о. генерального директора КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.


805. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 15.11.2018 року № 843 «Про затвердження структури та чисельності працівників Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради».
806. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 532 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради».
807. Про внесення змін та затвердження Статуту Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради у новій редакції.
808. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання)
7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
809. Про внесення змін та затвердження Статуту Полянського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти Тростянецької міської ради в новій редакції.
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти.


810. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 14.12.2020 року № 172 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради з 01.01.2021 року».
Доповідає: Ольга ШАХОВА – директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради.


811. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Шевченка, 120а та її продаж гр. Гребельній Оксані Ігорівні.
812. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Набережна, 31д та її продаж гр. Кліщову Євгену Олександровичу.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.


813. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.


814. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Подопригорі Василю Борисовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, -------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
815. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сосєдка Сергію Володимировичу код КВЦПЗ 01.04 – для ведення особистого підсобного сільського господарства на території Тростянецької міської ради, (колишньої Білківської сільської ради, Тростянецького району), Сумської області.
816. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сосєдка Юрію Володимировичу код КВЦПЗ 01.04 – для ведення особистого підсобного сільського господарства на території Тростянецької міської ради, (колишньої Білківської сільської ради, Тростянецького району), Сумської області.
817. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левченко Світлані Василівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Скрягівка, --------, Тростянецької міської ради Сумської області.
818. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Задніпровському Владиславу Андрійовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------.
819. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Городничому Олексію Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Солдатське, -----------, Охтирського району, Сумської області.
820. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденко Любові Андріївні код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: м. Тростянець, ------------ Тростянецької міської ради Сумської області.
821. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сотнікову Михайлу Івановичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42650, Сумська область, Охтирського р-н, село Люджа, ---------.
822. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Болотному Миколі Григоровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42642, Сумська область, Тростянецький район, с. Семереньки, --------.
823. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пічкобій Олександру Вікторовичу код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою:
с. Скрягівка, ---------, Тростянецького району Сумської області.
824. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косовій Ніні Вікторівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності розташованої за межами населених пунктів на території Ницахської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
825. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Тростянець по пров. Гаївський за рахунок земель промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
826. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 08.01 для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини у постійне користування КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» в
м. Тростянець по вул. Миру, 16 за рахунок земель історико-культурного призначення.
827. Про надання дозволу гр. Чукову Василю Федоровичу 1/3 частину,
гр. Чуковій Вері Федоровні 2/3 частини земельної ділянки на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Сумська область, с. Поляне, --------------.
828. Про надання дозволу гр. Луговець Олександру Борисовичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.
829. Про надання дозволу Тростянецькому споживчому товариству на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під нерухомим майном на умовах оренди.
830. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
831. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності з подальшим продажем прав користування на умовах оренди на земельних торгах.
832. Про надання дозволу гр. Синявіну Дмитру Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв).
833. Про надання у власність земельної ділянки гр. Яковлєвій Юлії Олександрівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, --------------.
834. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Тростянецькою міською радою та гр. Крупчан Володимиром Степановичем.
835. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької міської ради.
836. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької міської ради.
837. Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання Білківської сільської ради від 20.12.2019 року «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості)».
838. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж
с. Боголюбове (Зарічне) Тростянецької міської територіальної громади Охтирського району Сумської області.
839. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Віннікову Олександру Івановичу.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.


840. Про звернення до народних депутатів від Сумської області Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, Тетяни РЯБУХИ, Ігора ВАСИЛЬЄВА, Ігора МОЛОТКА, Максима ГУДЗЕНКА, Андрія ДЕРКАЧА та голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.
Доповідає: Юрій БОВА – міський голова.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец