+Рішення 8 сесії (п'яте пленарне засідання) 8 скликання від 14.07.2021

8 сесія 8 скликання
(п‘яте пленарне засідання)

14 липня 2021 року

798. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тростянецької міської територіальної громади з 01.01.2022 року.
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

799. Про затвердження Правил додержання тиші на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олексій КОТКО – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та енергетичного менеджменту.

800. Про підтвердження правонаступництва Тростянецької міської ради щодо членства у Всеукраїнській асоціації громад.
Доповідає: Наталія КОВАЛЬОВА – секретар міської ради.

801. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади нежитлової будівлі аптеки, розташованої за адресою: Сумська область, Охтирський район (в минулому Тростянецький район), село Буймер, вулиця 40 років Перемоги, 12.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

802. Про надання згоди на безоплатне прийняття футбольних м'ячів від Професійної Футбольної ліги України до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
Доповідає: Іван ШЕВЧЕНКО – директор КЗ ТМР «Футбольний клуб «Тростянець».

803. Про надання згоди на передачу з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» товарно-матеріальних цінностей.
Доповідає: Віталій ЧЕРКАШИН – директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту».

СМС інформування