+Рішення 8 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання від 09.07.2021

8 сесія 8 скликання
(четверте пленарне засідання)

09 липня 2021 року

786. Про затвердження Положення Відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради в новій редакції.
Доповідає: Зоя ПАЛЬОШКО – начальник відділу «Служба у справах дітей».

787. Про затвердження розподільчого балансу між Комунальним закладом Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» та Комунальним закладом Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
Доповідає: Валентина КУТРАНЬ – бухгалтер.

788. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Тростянецької міської територіальної громади в новій редакції.
789. Про проведення конкурсу на посаду керівника Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради та затвердження складу конкурсної комісії.
790. Про призначення директора Люджанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради.
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти.

791. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 631 від 09 червня 2021 року «Про продовження дії контракту з керівником комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської Малініною Людмилою Василівною».
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

792. Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 02.03.2021 року №276 «Про затвердження «Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на комунальні послуги та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво комунальним підприємствам Тростянецької міської ради на 2021 рік».
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

793. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Тростянецької міської територіальної громади.
794. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської
територіальної громади на 2021 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

795. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 402 від 06.04.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради» з 01 серпня 2021 року.
Доповідає: Світлана ЛОБОДА – генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради».

796. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
Доповідає: Олексій КОТКО – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та енергетичного менеджменту.

797. Про звернення до народного депутата Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО щодо формування мережі опорних закладів охорони здоров’я та шпиталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID -19.
Доповідає: Юрій БОВА – міський голова.