Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 8 сесії (третє пленарне засідання) 8 скликання від 30.06.2021
Рішення 8 сесії (третє пленарне засідання) 8 скликання від 30.06.2021


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
8 сесія 8 скликання
(третє пленарне засідання)

30 червня 2021 року


699. Про затвердження договорів купівлі-продажу та актів приймання-передачі частки в статутному капіталі.
700. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Арнаутова Ігоря Олександровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
701. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Бєловол Анатолія Миколайовича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
702. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Вашкевич Леонтія Антоновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав).
703. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Вовк Сергія Михайловича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
704. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Думчикова Володимира Федоровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
705. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Євсюкова Анатолія Єгоровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
706. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Зінченка Віктора Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
707. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Кудрі Василя Степановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
708. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Кліщова Олександра Євгеновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
709. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Лучанінова Олександра Дмитровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
710. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Михайлова Віталія Михайловича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
711. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Мухлєєва Олександра Вікторовича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
712. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Павленко Миколи Степановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
713. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Савченко Володимира Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради, частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
714. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Сахно Геннадія Валентиновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради, частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
715. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Столяренко Володимира Миколайовича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
716. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Скоробагатько Олександра Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції .
717. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Щасного Валерія Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) у новій редакції.
718. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Готель Тростянець» та затвердження його Статуту.
719. Про призначення Шевченко Тетяни Миколаївни на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Готель Тростянець».
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

720. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
Доповідає: Олексій КОТКО – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та енергетичного менеджменту.

721. Про затвердження рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради
Доповідає: Наталія КОВАЛЬОВА – секретар міської ради.

722. Про викладення додатку 1 до рішення 8 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №656 від 09.06.2021 року в новій редакції.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

723. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Липовій Валентині Василівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03. – для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ----------.
724. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Халецькій Олені Григорівні код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42650, Сумська область, Охтирський р-н, село Люджа, -----------.
725. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ганцевій Світлані Прокопівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля), розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Солдатське,
----------, Великописарівського району Сумської області.
726. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пєшковій Олені Олександрівні код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля), розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Солдатське,
--------, Великописарівського району Сумської області.
727. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Линник Анастасії Павлівні код КВЦПЗ 01.05 – для індивідуального садівництва, по -------- в м. Тростянець, Сумської області.
728. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Линник Олексію Олександровичу код КВЦПЗ 01.05 – для індивідуального садівництва, по --------- в м. Тростянець, Сумської області.
729. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кожушко Ірині Петрівні 2/3, гр. Краснянській Юлії Сергіївні 1/6,
гр. Кожушко Едуарду Сергійовичу 1/6 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, -------------.
730. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тертишній Катерині Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Новоукраїнка, -----------, на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
731. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мироненко Володимиру Олександровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ---------------.
732. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лучанінову Володимиру Васильовичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42650, Сумська область, Охтирського р-н, село Люджа, ---------------.
733. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петрову Руслану Олександровичу 57/100, гр. Нікуліній Ларисі Григорівні 43/100 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Тростянець, ------------- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.
734. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голуб Ірині Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, --------------.
735. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Городничому Олексію Миколайовичу код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Солдатське, -------------, Великописарівського району, Сумської області.
736. Про надання дозволу гр. Воробйову Миколі Петровичу на зміну цільового призначення земельної ділянки.
737. Про надання дозволу гр. Жуковій Яні Станіславівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ----------.
738. Про надання дозволу гр. Гонтар Лілії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ------------ в м. Тростянець, Сумської області.
739. Про надання дозволу гр. Харченко Богдану Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ------------- в
м. Тростянець, Сумської області.
740. Про надання дозволу гр. Сивовол Анатолію Федоровичу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600 Сумська область, м. Тростянець, --------------.
741. Про надання дозволу гр. Зінченко Андрію Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ---------------.
742. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об`єднання земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності.
743. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об`єднання земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності.
744. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об`єднання земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності.
745. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925087800:00:002:0372, що перебуває в користуванні на умовах оренди.
746. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925082000:00:001:1395, що перебуває в комунальній власності.
747. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925086700:00:001:1472, що перебуває в комунальній власності.
748. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925086700:00:001:1482, що перебуває в комунальній власності.
749. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925083900:00:004:0246, що перебуває в комунальній власності.
750. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925082000:00:001:1268, що перебуває в комунальній власності.
751. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925082000:00:001:1339, що перебуває в комунальній власності.
752. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925080400:00:002:2439, що перебуває в комунальній власності.
753. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 5925081200:00:004:0853, що перебуває в комунальній власності.
754. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
755. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тростянецькій міській раді для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по --------------- в
м. Тростянець Охтирського району Сумської області.
756. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Ользі Іванівні код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станівської сільської ради Тростянецького району Сумської області.
757. Про надання у власність земельної ділянки гр. Башкатовій Світлані Дмитрівні код КВЦПЗ 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої на території Семереньківського старостинського округу Тростянецької міської ради.
758. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 01.03 для ведення особистого селянського господарства гр. Свинаренко Аліні Миколаївні.
759. Про надання у власність земельної ділянки гр. Єфімчук Павлу Марковичу код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, с. Станова, ------------.
760. Про надання у власність гр. Мірошниченко Андрію Олександровичу 52/100 частки земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумської області, м. Тростянець, ----------.
761. Про розірвання договору оренди землі по ------------- укладеного між Тростянецькою міською радою та гр. Тітовим Олександром Вікторовичем.
762. Про надання у користування на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі кадастровий номер 5925010100:00:013:0480 загальною площею 0,0446 га, по --------- в м. Тростянець гр. Сердюк Анастасії Петрівні.
763. Про погодження передачі в суборенду земельних ділянок.
764. Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання Солдатської сільської ради Великописарівського району Сумської області від 23.10.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок гр. Смоляновій Валентині Олексіївні».
765. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Криничненської сільської Ради народних депутатів Тростянецького району Сумської області рішення № 72 від 24.12.1993 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам сільської Ради та м. Тростянець Сумської області».
766. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 225 від 28.06.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам».
767. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності.
768. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності.
769. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності
770. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
771. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства гр. Баран Олександру Сергійовичу.
772. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
773. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Головним управлінням Держземагенства у Сумській області та ПП «Печинське» від 23.10.2014 р.
774. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Тростянецькою міською радою та ТОВ «Агрофірма «Семереньки» від 03.06.2010 р.
775. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тітарєву Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.
776. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності 7,8100 га наданої в оренду товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-торгівельній фірмі «Тростянецька цегла» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, розташованої за межами населених пунктів на території Тростянецкьої міської ради.
777. «Про надання дозволу ТОВ «Буймерське господарство» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення на території Тростянецької територіальної громади із земель сільськогосподарського призначення» в новій редакції.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

778. Про утворення Комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
779. Про призначення на посаду директора комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
780. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
781. Про затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» в новій редакції.
782. Про призначення на посаду директора комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб» Академія спорту».
783. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

784. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської
територіальної громади на 2021 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління Тростянецької міської ради.

785. Про звернення до Верховної ради України та до народних депутатів від Сумської області Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, Тетяни РЯБУХИ, Ігора ВАСИЛЬЄВА, Ігора МОЛОТКА, Максима ГУЗЕНКА, Андрія ДЕРКАЧА.
Доповідає: Юрій БОВА – міський голова.


СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец