+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 27.05.2021

¬¬ 27 травня 2021 року
16 - 00 год.

354. Про проведення фестивалю класичної музики «Чайковський Fest» в
м. Тростянець у 2021 році та затвердження попереднього кошторису витрат.
355. Про встановлення фіксованої вартості квитка на відвідування фестивалю класичної музики «Чайковський Fest» у 2021році.
356. Про відзначення Дня села Криничне на території Тростянецької міської територіальної громади.
357. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» з 24 травня 2021 року.
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

358. Про проведення літнього оздоровлення вихованців в закладах дошкільної освіти Тростянецької міської територіальної громади протягом літа 2021 року.
Доповідає: Юлія ЛЕЩИШИНА – юрист відділу освіти Тростянецької міської ради.

359. Про затвердження штатного розпису КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради з 21 травня 2021 року.
Доповідає: Анатолій ПЛАХТИРЯ – генеральний директор КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

360. Про організацію роботи консультативних пунктів з питань цивільного захисту на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Вячеслав БЕРДНІКОВ - спеціаліст І категорії з питань мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та ведення військового обліку

361. Про надання матеріальної допомоги мешканці Тростянецької міської територіальної громади на поховання.
362. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Ольга РЯБУХА - провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

363. Про надання дозволу ДП «Тростянецький Лісгосп» та ДП «Тростянецький Агролісгосп» на перевезення лісоматеріалу та/або дров, що належать Тростянецькій міській раді по території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олександр ВІННІКОВ – спеціаліст з питань благоустрою житлово-комунального господарства.

364. Про встановлення графіку роботи магазину «Вишенька» ФОП Мосіюк Світлана Миколаївна.
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

365. Про надання дозволу на утеплення зовнішніх стін квартири № 6 по
------------------.
Доповідає: Василь ЧИЖИК – провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури.