+РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 19.05.2021

засідання виконкому Тростянецької міської ради

¬¬ 19 травня 2021 року
15 - 00 год.

338. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади
за І квартал 2021 року.
Доповідають: заступники міського голови, начальники комунальних підприємств, закладів, установ.

339. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
Доповідає: Олена ГОРОШКО – в.о. начальника фінансового управління Тростянецької міської ради.

340. Про утворення збірних пунктів евакуації на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Вячеслав БЕРДНІКОВ – спеціаліст з питань мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та ведення військового обліку.

341. Про святкування Дня захисту дітей на території Тростянецької міської територіальної громади в 2021 році.
342. Про відзначення Дня села Білка на території Тростянецької міської територіальної громади.
343. Про затвердження вартості послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».
Доповідає: Ольга АНДОЛЕНКО – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

344. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
345. Про призначення опіки над дитиною, позбавлену батьківського піклування.
Доповідає: Зоя ПАЛЬОШКО – начальник служби у справах дітей.

346. Про надання згоди на безкоштовну передачу об’єктів вуличного освітлення з балансу КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на баланс КП «Чисте місто».
347. Про надання згоди на безкоштовну передачу об’єктів незавершеного будівництва з балансу КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на баланс КП «Чисте місто».
Доповідає: Сергій ЛИСЯНСЬКИЙ – спеціаліст з правових питань.

348. Про присвоєння адреси гаражу гр. Почерніної Н.І.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст з правових питань та квартирного обліку.

349. Про встановлення графіку роботи магазину «Посад» по
вул. Благовіщенська, 58 ТОВ «ТАР».
Доповідає: Наталія СТЕПАНОВА – провідний спеціаліст з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів.

350. Про затвердження паспорта опорядження фасадів будівлі по вул. Миру, 2 в м. Тростянець.
351. Про затвердження паспорта опорядження фасадів будівлі по площі 40-ї Армії, 1 в м. Тростянець.
Доповідає: Аліна БЕР – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор апарату Тростянецької міської ради.

352. Про включення до Переліку другого типу та надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень двоповерхової будівлі по вул. Соборна, 11 в с. Білка.
Доповідає: Наталія ФЕДОРЕЦЬ – спеціаліст з питань комунальної власності.

353. Про надання дозволу на видалення та підрізку зелених насаджень на території Тростянецької міської територіальної громади.
Доповідає: Олександр ВІННІКОВ – спеціаліст з питань благоустрою житлово-комунального господарства.