Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 41 сесії 7 скликання від 13.10.2020
Рішення 41 сесії 7 скликання від 13.10.2020


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
41 сесія 7 скликання

13 жовтня 2020 року


474. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління.

475. Про безоплатне прийняття комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
476. Про безоплатне прийняття гаража зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
477. Про безоплатне прийняття двокімнатної квартири зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
478. Про безоплатне прийняття об’єктів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району з балансу Тростянецької районної ради до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради.
479. Про безоплатне прийняття шкіл зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
480. Про безоплатне прийняття комунального підприємства «Райкомунгосп» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
Доповідає: Федорець Н.І. – спеціаліст з питань комунальної власності.

481. Про заслуховування звіту директора дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
Доповідає: Роман ГАЙДУКОВИЧ – директор ДП «Екосервіс» КП «ТКС».

482. Про заслуховування звіту директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».
Доповідає: Валентина КОЛОДКО – директор КП ТМР «Чисте місто».

483. Про заслуховування звіту директора КП ТМР «Телерадіокомпанія Тростянець».
Доповідає: Юрій ДАРАГАН - директор комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».

484. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:012:0383, по вул. Благовіщенська, 50 в м. Тростянець Сумської області ТОВ ВКФ «ВАНГА ПЛЮС».
485. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 364 від 14 серпня 2020 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:003:0067, по вул. Вознесенська, 53д в м. Тростянець Сумської області гр. Думчикову Володимиру Федоровичу та
гр. Міняйло Ірині Миколаївні».
486. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 58 та її продаж гр. Сасіну Андрію Володимировичу.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст (з правових питань та квартирного обліку.

487. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради» та затвердження складу конкурсної комісії.
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти ТМР.

488. Про надання дозволу гр. Подойніку Віктору Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (цех переробки вторинної сировини) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 98 в новій редакції.
489. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в м. Тростянець по вул. Вознесенська, 3.
490. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в м. Тростянець по площа Шухляєва, 1а.
491. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в м. Тростянець по вул. Вознесенська, 3а.
492. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в
м. Тростянець, по вул. Смородянська, 240 гр. Сєнчєнко Володимиру Вікторовичу.
493. Про надання дозволу гр. Дранник Олександру Івановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Ватутіна.
494. Про надання дозволу гр. Дорохову Андрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Гришина, 11.
495. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
496. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Кам`янка,
вул. Центральна, буд. 116б.
497. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тростянецької міської ради по вул. Благовіщенській, 58.
498. Про надання дозволу гр. Сівокозову Сергію Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.03 - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в
м. Тростянець по вул. Благовіщенська, 88.
499. Про надання дозволу гр. Сівідовій Світлані Леонідівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в
м. Тростянець по вул. Комунальна, 23.
500. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності (землі сільськогосподарського призначення) за межами населеного пункту на території Тростянецької міської ради.
501. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
502. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі – підприємцю Авраменку Олексію Анатолійовичу код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (цеху з переробки вторинної сировини) за адресою: 42600, вул. Б. Хмельницького, 40, м. Тростянець, Сумська область.
503. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Назаренко Федіру Вікторовичу код КВЦПЗ 01.03. – для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності (16.00 землі запасу /рілля/) за межами населених пунктів на території Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.
504. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності гр. Сердюк Анастасії Петрівни для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – код згідно КВЦПЗ 03.07, із зміною цільового призначення з для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вознесенська, 26 в місті Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
505. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності Тростянецької міської ради, 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
506. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Середіну Володимиру Петровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. 1 Травня, 15.
507. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федунову Миколі Семеновичу ½, гр. Сухорукову Андрію Анатолійовичу 1/2 частки земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Олексія Братушки, 33.
508. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Реутову Геннадію Васильовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Некрасова, 9.
509. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Краснянському Дмитру Володимировичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Коцюбинського, 1.
510. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бєлон Тамарі Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Жовтнева, 16.
Доповідає: Альона ГОЛОПЬОРОВА – провідний спеціаліст землевпорядник.

511. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бєсєдіну Роману Миколайовичу за адресою: с. Кам’янка, вул. Гагаріна, 90 Тростянецького району Сумської області.
512. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42652, Сумська область Тростянецький район
с. Кам’янка, вул. Центральна, 59 гр. Синявіній Людмилі Іванівні.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

513. Про звернення до Прем’єр-міністра України, Міністерства інфраструктури України, народного депутата України по 162 виборчому окрузі Задорожнього М.М., Голови правління АТ «Укрзалізниця».
Доповідає: Бова Ю.А. - голова Тростянецької міської ради.

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец