Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 39 сесії 7 скликання від 11.09.2020
Рішення 39 сесії 7 скликання від 11.09.2020


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
39 сесія 7 скликання

11 вересня 2020 року


407. Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання №392 від 02 вересня 2020 року «Про нагородження громадян Почесним знаком «За вклад у розвиток Тростянецької громади», нагрудним знаком «За заслуги перед Тростянецькою громадою» ІІІ ступеня та почесними грамотами Тростянецької міської ради».
Доповідає: Алла БІЛОВОЛ - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.


408. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти ТМР.


409. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності (землі сільськогосподарського призначення) за межами населеного пункту на території Тростянецької міської ради.
410. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
411. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 17.11.2016 року № 463 «Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Тростянець, вул. ---------- (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»)» в новій редакції.
412. Про надання дозволу гр. Литвин Олександру Віталійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по --------- в м. Тростянець, Сумської області.
413. Про надання дозволу гр. Брагунець Ользі Сергіївні на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600 Сумська область, м. Тростянець, ---------.
414. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Боровик Сергію Вікторовичу код КВЦПЗ 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------.
415. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Сасіну Андрію Володимировичу код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення) в
м. Тростянець по -------------- Сумської області.
416. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Сасіну Андрію Володимировичу код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення) в
м. Тростянець по ------------ Сумської області.
417. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Сасіну Андрію Володимировичу код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності (землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення) в
м. Тростянець по ----------- Сумської області.
418. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордієнку Олександру Володимировичу код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, --------------.
419. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ложечник Юрію Анатолійовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------.
420. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мар’єнковій Надії Тимофіївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------------.
421. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ус Ніні Василівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -------------.
422. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ломакіну Віктору Федоровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
423. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурлаці Світлані Миколаївні 1/3 частка, гр. Романенко Сергію Миколайовичу 1/3 частка, гр. Яценко Валентині Миколаївні 1/3 частка земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, --------------.
424. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубовик Тетяні Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -----------.
425. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бєльському Івану Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
426. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Євсюкову Олексію Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------.
427. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калмиковій Вірі Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
428. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мірошниченко Миколі Дмитровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------------.
429. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безгодовій Інні Андріївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------.
430. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Мартиновській Ользі Миколаївні код КВЦПЗ - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ради, Тростянецького району, Сумської області.
431. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яковлєву Івану Михайловичу ½, гр. Яковлєвій Надії Олексіївні ½ код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,
----------.
432. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчиннікову Павлу Іллічу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
Доповідає: Альона ГОЛОПЬОРОВА – провідний спеціаліст землевпорядник.


433. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:027:0360, по ------------- в
м. Тростянець Сумської області гр. Боровик Сергію Вікторовичу.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст (з правових питань та квартирного обліку.


СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец