+Рішення 38 сесії 7 скликання від 02.09.2020
Рішення 38 сесії 7 скликання від 02.09.2020

38 сесія 7 скликання

02 вересня 2020 року

391. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 5 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів.
392. Про нагородження громадян Почесним знаком «За вклад у розвиток Тростянецької громади», нагрудним знаком «За заслуги перед Тростянецькою громадою» ІІІ ступеню та почесними грамотами Тростянецької міської ради.
Доповідає: Алла БІЛОВОЛ - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

393. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора та інших педагогічних працівників КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради.
394. Про затвердження структури та чисельності працівників КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради.
395. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
396. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 532 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради».
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти Тростянецької міської ради.

397. Про внесення змін в рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 185 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»
Доповідає: Антоніна ДЕРЕВЯНЧЕНКО – директор КЗ
ТМР «ПДтаЮ».

398. Про розірвання договору оренди землі по -------- зареєстрованого за № 1825 від 02.08.2000 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та колективним підприємством «Компанія «Стела».
399. Про надання у користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку код КВЦПЗ 03.07 - для будівництва та обслуговування
будівель торгівлі загальною площею 0,0287 га, кадастровий номер 5925010100:00:027:0349 за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, ----------- гр. Лапко Катерині Євгеніївні.
400. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кліщовій Тамарі Миколаївні код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ---------- м. Тростянець, Сумська область.
401. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Сєрікову Валерію Юрійовичу по ----------- в м. Тростянець, Сумської області.
402. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сєрікову Валерію Юрійовичу код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ----------- м. Тростянець, Сумська область.
403. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05. - для будівництва індивідуальних гаражів по --------- в м. Тростянець Сумської області гр. Чалій Олені Олександрівні
404. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чалому Віталію Володимировичу код КВЦПЗ 02.05. – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
405. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку в м. Тростянець по ------------ площею 0,0075 га, кадастровий номер 5925010100:00:006:0069, код КВЦПЗ 03.07. - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для розміщення та обслуговування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності) строком на 10 років ФОП Бові Ріті Анатоліївні.
Доповідає: Альона ГОЛОПЬОРОВА - землевпорядник

406. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:003:0150, по ------------- в
м. Тростянець Сумської області гр. Кліщовій Тамарі Миколаївні.
Доповідає: Аліна КІЯШКО - начальник відділу правового забезпечення

СМС інформування