+Рішення 37 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 19.08.2020

37 сесія 7 скликання
(друге пленарне засідання)

19 серпня 2020 року

376. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління.

377. Про заслуховування звіту директора Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Енерголюкс» за 7 місяців 2020 року.
Доповідає: Юрій САМОДАЙ – директор комунального підприємства Тростянецької міської ради «Енерголюкс».

378. Про надання дозволу гр. Івановій Євгенії Сергіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ---------------.
379. Про надання дозволу гр. Зуй Антоніні Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
380. Про надання дозволу гр. Солодовник Олександру Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка, 15 в м. Тростянець Сумської області.
381. Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства гр. Сенченка Ю.Б.
382. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Сенченко Олені Миколаївні код КВЦПЗ 01.03. – для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності (16.00 землі запасу /рілля/) за межами населених пунктів на території Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.
383. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мосьпану Дмитру Олеговичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ------------.
384. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
385. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Саєнко Ользі Іванівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, --------------.
386. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лебеденко Вірі Анатоліївні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область,
м. Тростянець, --------------.
387. Про внесення змін до рішення 55 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради № 249 від 10.07.2015 року «Про надання дозволу Кожушку Івану Миколайовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів (для встановлення існуючого металевого тимчасового гаража) по
----------- в м. Тростянець».
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу комунальної власності і земельних відносин.

388. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковець Вадиму Миколайовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42652, Сумська область Тростянецький район
с. Кам’янка, ---------.
389. Про внесення змін до рішення № 2 виконавчого комітету Кам’янської сільської ради від 17.01.1994 року «Про приватизацію земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного кодексу України» в новій редакції.
Доповідає: Мазна Л.В. - землевпорядник Кам‘янського старостинського округу Тростянецької міської ради.

390. екстренна швидка допомога.

СМС інформування